طراحی-بیمه

طراحی اپلیکیشن بیمه

در این مقاله به بررسی نحوه طراحی اپلیکیشن بیمه آنلاین، سوابق شرکت زرگراف در این زمینه و نکات مهم طراحی اپلیکیشن اندروید و آی او اس بیمه خواهیم پرداخت.
امروزه با پیشرفت دنیای ارتباطات و به خصوص راحتی میزان دسترسی به فضای اینترنت در جهان، بسیاری از خدمات در این فضای گسترده قابل ارائه بوده و بسیاری از مردم کالا و خدمات مورد نیاز خود را به صورت آنلاین خریداری میکنند.
کشور ما نیز از این قاعده مستثنی نیست. در سال های گذشته با پیشرفت چشمگیر ارائه خدمات آنلاین در ایران مواجه بوده ایم. به طوری که کشور ما از این حیث در رتبه بالاتری نسبت به کشورهای منطقه و حتی بسیاری از کشورهای جهان قرار گرفته است.

طراحی اپلیکیشن بهترین راه ارائه خدمات آنلاین

تلفن همراه همانگونه که از نامش پیداست، همیشه همراه شماست. با توجه به پیشرفت روزافزون تکنولوژی های تلفن همراه، مراجعه کاربران به خدمات آنلاین از طریق تلفن همراه روز به روز در حال افزایش است. بهترین راه برای جذب این گروه مفید از کاربران برای ارائه‌ی خدمات آنلاین، طراحی اپلیکیشن است. معروف ترین و پرفروش ترین برندهای خدمات آنلاین امروزه بخش عمده ای از سفارشات خود را از طریق اپلیکیشن های خود دریافت مینمایند.
اپلیکیشن ها از نظر ساختار ظاهری و فنی نسبت به وب سایت، سازگاری بسیار بهتری با تلفن های همراه دارند. با نصب اپلیکیشن کاربران دیگر نیازی به مراجعه مستقیم به وب سایت نداشته و تنها با باز کردن اپلیکیشن میتوانند از تمام خدمات سیستم استفاده نمایند.

طراحی اپلیکیشن خدمات آنلاین بیمه

صنعت بیمه و خدمات زیر مجموعه آن در سالهای گذشته، یکی بهترین بستر ها برای سرمایه گذاری در حوزه آنلاین است. چنانچه شما نیز یکی از فعالین این حوزه باشید، حتما با وب سایت ها و اپلیکیشن هایی که میتوان انواع بیمه و خدمات زیر مجموعه آن را به صورت آنلاین خریداری کرد آشنا هستید.
این اپلیکیشن ها با ایجاد کامل مراحل خرید انواع بیمه نامه از جمله ثبت اطلاعات شخصی، معرفی مناسب ترین بیمه نامه با توجه به المان های درخواستی کاربر، دریافت مدارک و پرداخت آنلاین هزینه بیمه نامه توانسته اند کاربران را از مراجعه حضوری به دفاتر خدمات بیمه نامه بی نیاز نمایند. اما این اپلیکیشن ها چگونه به وجود آمده اند؟
در ادامه با نحوه طراحی اپلیکیشن بیمه آنلاین بیشتر آشنا خواهیم شد.

چگونه صاحب یک اپلیکیشن بیمه آنلاین باشیم؟

با پیدایش وب سایت ها و اپلیکیشن های خدمات آنلاین بیمه، روند پیچیده خرید بیمه نامه از میان رفته و کاربران میتوانند با چند کلیک ساده، بیمه نامه مورد نیاز خود را درب منزل تحویل بگیرند. این روند میتواند فرصت خوبی برای افرادی باشد که به موقع به فکر به روز کردن کسب و کار خود و ارائه خدمات آنلاین هستند. از طرفی برای کارگزاران، نمایندگان و شرکتهای بیمه ای که اهمیت چندانی به تغییر رفتار مشتریان و توسعه بخش آنلاین کسب و کار خود نمیدهند تهدیدی جدی محسوب میشود.
شاید برای شما این سوال مطرح باشد که بهترین روش ارائه‌ی یک اپلیکیشن با کیفیت در زمینه خدمات آنلاین بیمه کدام است؟
روزانه تعداد زیادی اپلیکیشن در سراسر دنیا تولید و ارائه میشوند. اما به راستی چند درصد از این اپلیکیشنها کارایی لازم و کیفیت

کافی را برای استفاده کاربران خود دارا هستند؟

مهمترین نکات در طراحی اپلیکیشن فروش بیمه

روند اصولی طراحی اپلیکیشن های فروش آنلاین بیمه شامل مراحل زیر خواهد بود:

1 – طراحی گرافیکی در اپلیکیشن بیمه:

اولین مرحله از طراحی اپلیکیشن های فروش آنلاین بیمه، طراحی گرافیکی پروژه میباشد. از مهمترین نکات در فاز طراحی گرافیکی، تحلیل دقیق نیازهای سیستم، بیزینس پلن (Business Plan)، سلایق کارفرما و اصول واستاندارد های طراحی گرافیکی اپلیکیشن میباشد. در این بخش مهم از طراحی اپلیکیشن های بیمه، خواسته اصلی شما از تیم طراح، دانش فنی، تجربه کافی و کارآمد و قدرت تشخیص نیازهای شماست که همه اینها از مشخصات یک تیم طراحی گرافیک حرفه ای می باشد. تیم طراحی گرافیکی با وجود همه مشخصات ذکر شده خواهند توانست صفحات مورد نیاز یک اپلیکیشن حرفه ای فروش آنلاین بیمه نامه را طراحی نمایند.

2 – برنامه نویسی و پیاده سازی اپلیکیشن بیمه

صفحات گرافیکی نهایی برای انجام روند برنامه نویسی آماده خواهند بود. در این مرحله حساس از طراحی اپلیکیشن بیمه، تیم برنامه نویسی اپلیکیشن با توجه به تحلیل های انجام شده، اقدام به برنامه نویسی و پیاده سازی اپلیکیشن مینمایند. در روال انجام فرآیند کدنویسی، لازم است کارفرما همواره به وسیله گزارشات پیشرفت پروژه، در جریان انجام امور قرار بگیرد. بعد از اتمام فاز کدنویسی تست های اولیه و نهایی روی اپلیکیشن انجام خواهد شد. در این مرحله لازم است کلیه بخش های برنامه نویسی شده در اپلیکیشن مورد استفاده موقت قرارگرفته و باگ احتمالی بر طرف گردد. پس از اتمام همه این موارد، نسخه نهایی اپلیکیشن طراحی شده در اختیار کارفرما قرار میگیرد.

3 – اهمیت پشتیبانی فنی در طراحی اپلیکیشن بیمه:

پس از اتمام تمامی فازهای توضیح داده شده، معمولا جلساتی برای ارائه و تحویل اپلیکیشن طراحی شده به کارفرما برگزار میگردد.در این جلسات میبایست اطلاعات پنل مدیریت اپلیکیشن در اختیار کارفرما قرار گرفته و جلسات دیگری بعد از تحویل پروژه در خصوص آموزش مدیریت اپلیکیشن و نحوه کار با آن به کارفرما برگزار ‌گردد. در جلسات آموزشی، باید تمام بخش های اپلیکیشن طراحی شده به صورت جداگانه به کارفرما آموزش داده شود و در صورت لزوم فیلم آموزش استفاده و مدیریت اپلیکیشن نیز در اختیار کارفرما قرار گیرد. همچنین بعد از ارائه‎‌ی آموزش های لازم لازم است همواره شرکت طراح اپلیکیشن به عنوان پشتیبان پروژه در دسترس باشد. روند پشتیبانی شامل رفع باگ های احتمالی در آینده، پاسخ به سوالات فنی و آموزشی کارفرما و تضمین امنیت سیستم میباشد. این روند معمولا برای مدتی به صورت رایگان و بعد از آن با دریافت هزینه سالانه توسط مجری صورت میپذیرد.

زرگراف چگونه به شما کمک خواهد کرد.

شرکت زرگراف با سابقه طراحی چندین نمونه اپلیکیشن و وب سایت فروش آنلاین بیمه، با با بهره‌گیری از تیم های مجرب طراحی و برنامه نویسی در زمینه های مختلف، آماده ارائه‌ی خدمات گسترده و امن در زمینه طراحی اپلیکیشن های فروش آنلاین بیمه نامه می‌باشد.
تیم توسعه و برنامه نویسی سیستم فروش آنلاین بیمه نامه در شرکت زرگراف، با بررسی و تحلیل سناریوها و فرآیندهای مختلف فروش انواع بیمه، تحلیل و پیاده سازی فرمول های مختلف بیمه نامه در شرکت های مختلف بیمه و طراحی اختصاصی امکانات عمومی اپلیکیشن های فروش آنلاین بیمه نامه موفق به پیاده سازی کامل سیستم وب سایت و اپلیکیشن در این حوزه شده و در حال حاظر این سیستم آماده ارائه به صورت اختصاصی به کلیه سازمان ها و افراد فعال در این بخش میباشد.

امکانات اپلیکیشن فروش آنلاین بیمه

در این بخش به توضیح برخی امکانات موجود در اپلیکیشن فروش آنلاین بیمه زرگراف میپردازیم:

امکانات عمومی اپلیکیشن بیمه:

امکانات عمومی شامل امکانات پایه سی ام اس اختصاصی شرکت زرگراف به شرح زیر میباشد:
طراحی و نصب سی ام اس اختصاصی داینامیک با امکانات پایه شامل تعریف صفحه به تعداد نامحدود، امکان دسته بندی صفحات، ویرایشگر حرفه ای متن، تگ گذاری، طراحی صفحه تماس باما با امکان لینک به گوگل مپ، صفحه درباره ما، همکاری با ما، صفحه انتقادات و پیشنهادات، معرفی قوانین و مقررات بیمه ای، معرفی و دسته بندی خدمات، معرفی شرکت های بیمه، صفحه تعریف انواع بیمه ها، نمایش جدیدترین ها و پربازدیدترین ها، گالری تصاویر و دسته بندی تصاویر، صفحه اخبار و دسته بندی اخبار، اخبار، امکان مدیریت منوها و زیر منوها، امکان مدیریت اسلایدشو، سوالات متداول، سیستم مدیریت خبرنامه، نمایش آمار بازدید اپلیکیشن و طراحی اپلیکیشن سازگار با موتورهای جستجو.

امکانات اختصاصی طراحی اپلیکیشن بیمه:

امکانات اختصاصی شامل کلیه بخش هایی از سیستم میباشد که به طور خاص برای سیستم فروش آنلاین بیمه طراحی و پیاده سازی گردیده است. برای مشاهده امکانات این اپلیکیشن می توانید به بخش آن در پایین صفحه بروید.
چنانچه شما کاربر گرامی با مطالعه این مقاله علاقمند به طراحی اپلیکیشن فروش آنلاین بیمه نامه هستید. میتوانید با مشاوران زرگراف تماس گرفته و در خصوص فرآیند سفارش این اپلیکیشن، از مشاوره همکاران ما به صورت رایگان استفاده نمایید.

طراحی سایت بیمه

با پیشرفت ارتباطات و به‌طور ویژه سهولت دسترسی به فضای اینترنت در دنیا، بخش زیادی از خدمات در این فضای گسترده قابل‌ارائه بوده و بخش زیادی از مردم کالا و خدمات موردنیاز خود را به‌صورت آنلاین خریداری می‌کنند.

کشور ما ایران نیز از این جریان مستثنی نیست. در سال‌های گذشته با پیشرفت زیاد ارائه خدمات آنلاین در ایران روبرو بوده‌ایم. به‌طوری که کشور ما ایران از این نظر در رده‌بالاتری نسبت به کشورهای منطقه و حتی بخش زیادی از کشورهای دنیا قرارگرفته است.

طراحی سایت گام اول ارائه خدمات آنلاین

دروازه ورود شما به دنیای کسب‌وکار آنلاین، طراحی سایت است. وب‌سایت شما محل ارائه‌ی خدمات شما و ویترین کاملی برای کاربران هدف شماست. معروف‌ترین وپرفروش‌ترین برندهای دنیا امروزه بخش زیادی از سفارش‌های خود را از طریق فضای مجازی و وب سایت‌های خود دریافت می‌نمایند.

همان‌طور که گفته شد طراحی وب‌سایت اولین قدم ورود کسب‌وکار شما به فضای مجازی بوده و درنتیجه کیفیت و دقت در این بخش از اهمیت بالایی برخوردار است.

طراحی وب سایت خدمات آنلاین بیمه

صنعت بیمه در سال‌های اخیر، یکی برترین بسترها برای سرمایه‌گذاری در حوزه آنلاین است. اگر شما نیز یکی از فعالین این حوزه باشید، حتماً با وب سایت‌هایی که می‌توان انواع بیمه را به‌صورت آنلاین از آنها خریداری کرد آشنا هستید.

این سایت‌ها با اجرای کامل سناریو مراحل خرید انواع بیمه‌نامه ازجمله ثبت اطلاعات شخصی، معرفی مناسب‌ترین بیمه‌نامه با توجه به موارد درخواستی شما، دریافت مدارک و پرداخت آنلاین هزینه بیمه‌نامه توانسته‌اند کاربران را از مراجعه به دفاتر خدمات بیمه‌نامه بی‌نیاز نموده و تمامی امور را به‌صورت آنلاین برای شما انجام دهند.

نحوه کار و طراحی این‌گونه وب سایت‌ها از مواردی است که ذهن بسیاری از کاربران را به خود مشغول کرده است.

در ادامه با نحوه طراحی سایت بیمه آنلاین آشنا خواهیم شد.

چطور میتوانیم صاحب یک وب سایت فروش آنلاین بیمه باشیم؟

طراحی وب‌سایت معمولاً توسط شرکت‌های طراح صورت می‌پذیرد. در این میان سؤال اصلی این است که شرکت طراح مناسب برای طراحی سیستم‌های فروش آنلاین بیمه‌نامه باید چه خصوصیاتی داشته باشد؟

روزانه هزاران وب‌سایت در سراسر دنیا بارگذاری می‌شوند. اما به‌راستی چند درصد از این وب سایت‌ها کارایی لازم برای انجام فعالیت‌های موردنظر را دارا هستند؟ چه تعداد از این وب سایت‌ها با استانداردهای روز دنیا طراحی می‌گردد؟

امکانات عمومی طراحی سایت بیمه

امکانات عمومی شامل امکانات پایه سی‌ام اس اختصاصی شرکت زرگراف به شرح زیر می‌باشد:

طراحی و نصب سی‌ام اس اختصاصی داینامیک با امکانات پایه شامل تعریف صفحه به تعداد نامحدود، امکان دسته‌بندی صفحات، ویرایشگر حرفه‌ای متن، تگ گذاری، طراحی صفحه تماس به اما با امکان لینک به گوگل مپ، صفحه درباره ما، همکاری با ما، صفحه انتقادات و پیشنهادات، معرفی قوانین و مقررات بیمه‌ای، معرفی و دسته‌بندی خدمات، معرفی شرکت‌های بیمه، صفحه تعریف انواع بیمه‌ها، نمایش جدیدترین‌ها و پربازدیدترین ها، گالری تصاویر و دسته‌بندی تصاویر، صفحه اخبار و دسته‌بندی اخبار، اخبار، امکان مدیریت منوها و زیر منوها، امکان مدیریت اسلایدشو، سؤالات متداول، سیستم مدیریت خبرنامه، نمایش آمار بازدید سایت و طراحی سایت سازگار با موتورهای جستجو.

امکانات اختصاصی وب سایت بیمه

امکانات اختصاصی شامل کلیه بخش‌هایی از سیستم می‌باشد که به‌طور خاص برای سیستم فروش آنلاین بیمه طراحی و پیاده‌سازی گردیده است. شرح کامل این امکانات در پایین همین صفحه و در بخش امکانات سیستم قابل‌مشاهده می‌باشد.

با سپاس از شما بابت صرف زمان و مطالعه موارد ارائه شد، چنانچه شما کاربر گرامی بامطالعه این مطالب تصمیم به طراحی و راه‌اندازی وب‌سایت اختصاصی فروش آنلاین بیمه‌نامه گرفته‌اید هم‌اکنون می‌توانید به‌صورت تلفنی از مشاوره کارشناسان ما بهره‌مند شوید.

دیدگاه بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *