طراحی سایت حرفه ای طراحی سایت زرگراف از ویژگی منحصربفرد طراحی وب ریسپانسیو – واکنش‌گرا – برخوردار بوده و کاملا سفارشی براساس نیاز و سلیقه مشتری در صنوف مختلف مانند طراحی سایت املاک، حقوقی، پزشکی، خبری، طراحی سایت شرکتی و طراحی فروشگاه اینترنتی انجام می‌شود. در کدنویسی قالب طراحی وب سایت حرفه ای تمامی اصول اولیه سئو وب سایت مطابق با استانداردهای روز رعایت می‌شود. شما می توانید از این صفحه سفارش طراحی سایت اختصاصی در رشت خود را ثبت نمایید.

از دیگر ویژگی‌های منحصربفرد خدمات طراحی سایت در شرکت زرگراف می‌توان بهینه سازی سایت و افزایش سرعت بارگذاری همزمان با ساخت سایت در مقایسه با طراحی وب عموما معمولی و کند سایت‌های انجام شده توسط دیگر رقبا را عنوان کرد که این امر موجب افزایش رتبه سایت شما می‌شود. همچنین خدمات پشتیبانی سایت وردپرس زرگراف

، بنا به رسالت شرکت و سابقه نزدیک به دو دهه خدمات تخصصی وب در کنار طراحی وب سایت با هدف ارائه خدمات درجه یک و جلب کامل رضایت مشتریان، بطور شبانه‌روزی انجام می‌شود. قیمت طراحی سایت قیمت طراحی سایت با توجه به امکاناتی که برای یک پروژه پیاده سازی می‌شود نسبت به سایر پروژه‌ها متفاوت است. طراح وبسایت امکاناتی که برای یک وب سایت مورد نیاز است را به واحد فروش اعلام می‌کند و بدین شکل پس از نیازسنجی و امکان سنجی فنی یک وب سایت هزینه نهایی به مشتری اعلام می‌گردد.

زرگراف خدمات ثبت دامنه و میزبانی وب را به صورت رایگان به همراه پروژه‌های طراحی سایت ارائه می‌دهد و با تمدید قرارداد پشتیبانی وب سایت خدمات رایگان ثبت هاست و دامنه نیز به صورت خودکار تمدید می‌گردد. این خدمات ویژه زرگراف باعث می‌شود هزینه طراحی وب سایت و پشتیبانی و نگهداری آن برای صاحبان کسب و کار مناسب و مقرون به صرفه‌ باشد. طراحی سایت ریسپانسیو از ویژگیهای منحصربفرد پروژه‌های طراحی سایت تیم طراحی و توسعه وب‌ رمز می‌باشد. با توجه به این امر مهم که گسترش روزافزون موبایل و افزایش بازدید کاربران وبسایت‌ها از طریق تلفن‌های همراه و تبلت همه گیر شده است، تمامی پروژه‌های طراحی وبسایت زرگراف به شکل طراحی سایت ریسپانسیو (Responsive Web Design) پیاده سازی و اجرا می‌شود به طوری که نمایش وب سایت طراحی شده در همه دستگاه‌های کامپیوتری از جمله دسکتاپ٬ موبایل و تبلت متناسب با دستگاه بازدید کننده تغییر کرده و سایز و چینش صفحات وب سایت به شکل صحیح نمایش داده می شود. در طراحی سایت ریسپانسیو نیازی به اسکرول افقی صفحات وب وجود ندارد و به این شکل استاندارد و کاربر پسند، دسترسی آسان توسط دستگاه‌های مختلف همواره رعایت می‌شود. علاوه بر این مزیت دیگر آن دسترسی آسان کاربران شبکه‌های اجتماعی به سایت شما بوده که موجب موفقیت استراتژی بازاریابی دیجیتال سایت‌تان می شود. معمولا مشتریان برای انتخاب نوع سایت تردید دارند که انتخاب درست کدام است؟ آیا یک سایت نیمه اختصاصی پاسخگوی نیازشان است یا باید برای طراحی سایت اختصاصی اقدام کنند؟

مراحل خدمات طراحی وب سایت در شرکت زرگراف  به این صورت است که در ابتدا در طی مشاوره تلفنی با کارشناسان فروش زرگراف تمام آنچه که مشتری از سایت خود نیاز دارد مطرح می‌شود. در ادامه این مشاوره تلفنی که توسط کارشناس یا مدیر طراح وبسایت انجام می‌شود مشاوره های لازم برای یک انتخاب راه حل درست به مشتری ارائه می‌گردد. پس از آنکه مشتری به یک طرح ذهنی از مدل وب سایت خود دست یافت برای یک جلسه حضوری به شرکت طراحی سایت وب رمز دعوت می‌شود. در جلسه حضوری نیز اطلاعات تکمیلی از جمله نوع بیزینس مشتری، ماهیت سایت و آنچه که مشتری از طراحی سایت داینامیک انتظار دارد مطرح می‌شود و مورد بحث قرار می‌گیرد.بعد از جلسه حضوری تمام اطلاعاتی که از جلسه گردآوری شده است در قالب فرمی بنام پیوست فنی برای مشتری ارسال می‌گردد. بعد از تایید فرم پیوست فنی توسط مشتری، سفارش طراحی سایت به طور رسمی توسط شرکت زرگراف وارد فاز اجرایی می‌شود. پس از آن این اطلاعات در اختیار تیم طراح وب سایت قرار می‌گیرد و بر اساس امکانات مورد نیاز مشتری تعیین می‌شود که طراحی سایت با وردپرس امکان پذیر است یا باید پروژه طراحی سایت با پایتون پیاده سازی شود.

دیدگاه بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *