بازاریابی دیجیتال

چرا و چه زمانی به یک آژانس تبلیغاتی با خدمات کامل نیاز دارید؟

آژانس دیجیتال مارکتینگ فول سرویس

چه زمانی به یک آژانس تبلیغاتی با خدمات کامل نیاز دارید

با داشتن یک آژانس تبلیغاتی با خدمات کامل می توانید از آن برای کمک به توسعه کمپین ها و پیام رسانی استفاده کنید، زیرا می تواند مزیت بزرگ برای یک تجارت باشد. در نظر داشته باشید که اکثر مردم کسب و کار را برای انجام بهترین کاری که “کسب و کار آنها” است، راه اندازی می کنند.

وقتی متوجه می‌شوند که تبلیغات و بازاریابی از کسب‌وکار اصلی‌شان دور شده است، اغلب به دنبال کمک از فریلنسر می‌شوند، اما وقتی کار برای فریلنسرها زیاد شد و متوجه بی کفایتی و بی تعهدی آنها شدند، یک آژانس خدمات کامل را ارزیابی می‌کنند. به هر حال، زمان، پول است و مهم است که اطمینان حاصل کنید که بهترین استفاده را از زمان خود در انجام بهترین کارهای خود انجام می دهید و به متخصصان تبلیغات اجازه تصمیم هوشمندانه و درست را برای کسب و کارتان می دهید.

وقتی نوبت به انتخاب یک آژانس تبلیغاتی برای کمک می رسد، باید سوالات درستی را بپرسید. این سوالات عبارتند از:

 • آژانس شما چه خدماتی ارائه می دهد؟
 • فکر می‌کنید در چه حوزه‌هایی از تبلیغات و بازاریابی بیشترین ارزش را دارید؟
 • آیا می توانید به تبلیغات سنتی و همچنین جنبه های دیجیتالی تبلیغات مانند وب سایت ها و رسانه های اجتماعی کمک کنید؟
 • نحوه دریافت دست مزد شما به چه صورت است؟
 • آیا با رسانه های مختلف در ارتباط هستید تا به ما در ارتباط با رسانه ها و درج آگهی کمک کنید؟
 • آژانس شما چگونه با تیم ما کار خواهد کرد؟ ساختار آژانس شما چگونه است؟ نقطه تماس اصلی ما چه کسی خواهد بود؟
 • آیا تجربه همکاری با مجموعه هایی مشابه کسب و کار ما را دارید که بتوانید آن را با من در میان بگذارید؟

خدمات دیجیتال مارکتینگ در رشت

مزایای منحصر به فرد آژانس تبلیغاتی خدمات کامل

بازاریابی دیجیتال یک چشم انداز دائماً در حال تغییر است، استخدام یک آژانس دیجیتال مارکتینگ با خدمات کامل یک راه حل مقیاس پذیر است که به شما امکان می دهد رویکردهایی را انتخاب کنید که برای شرکت شما بهترین کار را دارند. توانایی پاسخگویی سریع به نیازهای کسب و کار شما مهم است، و یک آژانس خدمات کامل می تواند فرصت هایی که شما از دست داده اید را با کمی تاخیر پر کند. در اینجا چند روش منحصر به فرد وجود دارد که یک شرکت بازاریابی اینترنتی با خدمات کامل می تواند به شرکت شما کمک کند.

آنچه شما نیاز دارید، زمان و استفاده هوشمندانه و درست از ابزارهای دیجیتال مارکتینگ است: نیازهای امروز شما ممکن است نیازهای فردای شما نباشد. یک آژانس خدمات کامل به شما این امکان را می دهد که نیازهای بازاریابی خود را بر اساس آن مقیاس کنید و از خدماتی که در حال حاضر سودمندتر هستند استفاده کنید. از آنها به عنوان یک آژانس خلاق خدمات کامل، یک آژانس بازاریابی، یک تیم طراحی وب استفاده کنید یا همه را کنار هم بگذارید. یک آژانس خدمات کامل دیجیتال مارکتینگ انتخاب کنید.
مقرون به صرفه بودن: استخدام نیرو در شرکت یا این هوس می تواند گران و زمان بر باشد. به خصوص که باید تیمی از افراد با مهارت های متنوع پیدا کنید. هزینه استخدام استعدادها، تجهیزات مورد نیاز آنها و پاسخ به نیازهای متغیر می تواند به سرعت گران شود. یک آژانس خدمات کامل به شما امکان می دهد تیم مورد نیاز خود را در زمان نیاز و برای زمانی که به آنها نیاز دارید داشته باشید.

 1. مقیاس پذیری : داشتن یک شرکت بازاریابی خدمات کامل در اختیار شما به این معنی است که هرگز نگران نحوه مدیریت رشد نباشید. به جای اینکه مجبور شوید با رشدتان افراد بیشتری را استخدام کرده و آموزش دهید، یا با تغییر نیازها، آنها را رها کنید، می توانید با آژانس تماس بگیرید و از آنها بخواهید تلاش های خود را مطابق با نیازهای کسب و کار شما افزایش یا کاهش دهند.
 2. کار با بهترین ها: یک آژانس بازاریابی خدمات کامل کارکنان ماهر با مجموعه مهارت های متنوع خواهد داشت که همه آماده هستند تا نیازهای استراتژی بازاریابی وب سایت یا برنامه شما را برآورده کنند. تیمی با به روزترین دانش در اختیار شما خواهد بود.
 3. مشاهده نتایج : یک شرکت بازاریابی دیجیتال با خدمات کامل می‌تواند به شما کمک کند نتایج را به روش‌های مختلف ببینید. اول، نتایج کلی حاصل از داشتن یک تیم بازاریابی ماهر که برند شما را در مقابل مخاطبان قرار می دهد. مهمتر از همه، یک آژانس بازاریابی خدمات کامل، ابزارهایی برای جمع آوری معیارها و اطلاعات مناسب برای نشان دادن نتایج واقعی هزینه های بازاریابی شما دارد.

انتخاب آژانس تبلیغات دیجیتال

چگونه یک آژانس تبلیغات تمام خدمات را انتخاب کنم؟

زمانی که تصمیم گرفتید با یک آژانس تبلیغاتی با خدمات کامل کار کنید، گام مهمی برای رشد کسب و کار خود برداشته اید. در ابتدای امر به دنبال یک کانون تبلیغات فول سرویس شایسته کسب و کار خود می گردید. چون آژانس های خدمات کامل به دور از استثنا هستند، زیرا بسیاری از شرکت ها چنین خدماتی را ارائه می دهند و مانند همیشه، برخی از آنها بهتر از دیگران هستند.

بنابراین به دنبال شرکت تبلیغاتی هستید که نیازهای شما را برآورده کند؟ ما برخی از معیارهایی را که باید هنگام انتخاب آژانس تبلیغاتی به دنبال آنها باشید، برایتان اینجا آورده ایم.

معیارهای عمومی برای انتخاب:

 • مکان: اگر برای شما مهم است که تماس شخصی برای همکاری داشته باشید، پیدا کردن یک آژانس نزدیک به شرکت تان برای اطمینان از مسافت های کوتاه منطقی است
 • اندازه و تجربه: اطلاعات پس زمینه آژانس را دریافت کنید. چه مدت است که این شرکت وجود دارد و چند کارمند در آن کار می کنند؟ به خصوص اگر قرار باشد خدمات کامل ارائه شود، حداقل تعداد کارمندان الزامی است. البته مشتریان شرکت هم مفید می باشد.
 • گواهینامه: همچنین بررسی کنید که آیا آژانس دارای مجوزهای استاندارد است یا خیر.

معیارهای انتخاب حرفه ای:

 • قیمت خدماتی که ارائه می دهند را دریافت کنید و فقط قیمت طراحی سایت و غیره را بررسی نکنید، کیفیت خدمات را هم توجه کنید. چون بعد از قرارداد شما هویت تجاری خود را در اختیاز آژانس تبلیغات قرار می دهید. سرنخ های مهمی که آژانس های بالقوه باید ارائه و اثبات کنند عبارتند از:
 • تخصص فراصنعتی
 • شایستگی اصلی در بازاریابی استراتژیک
 • تیمی متشکل از متخصصان حوزه‌های مختلف (مفهوم‌سازان، استراتژیست‌ها، مشاوران مشتری، کارشناسان برند ( مشاوره برندینگ) ، طراحان گرافیک، طراحان وب، کپی رایترها، مدیران محتوا، کارشناسان سئو ، برنامه‌نویسان و متخصصان رسانه‌های اجتماعی)
 • ترکیب تیم بر اساس نیاز مشتری است
 • مشارکت مستمر کارشناسان در آموزش ها به گونه ای که با آخرین دانش در زمینه تخصصی خود به روز باشند.
 • پیشنهادات برای همکاری: تجزیه و تحلیل دقیق از وضعیت فعلی، بازدید از دفتر کانون تبلیغات، تشریح رویکردهای استراتژیک و مفهومی خاص
 • اجرای اقدامات در منطقه آفلاین و آنلاین
 • ابزارهای تجزیه و تحلیل برای ارزیابی اقدامات
 • منابع
 • تجربه عملی
 • راهکارهای کلی و برآورد هزینه

آژانس دیجیتال مارکتینگ فول سرویس

حالا این شما هستید که تصمیم می گیرید آیا می خواهید با یک آژانس تبلیغات و دیجیتال مارکتینگ تمام خدمات همکاری کنید یا استخدام نیروی متخصص را ترجیح می دهید. در هر دو طرف جوانب مثبت و منفی وجود دارد.

هنگام تحقیق و انتخاب خود وقت بگذارید. چیزی کمتر از پیام برند شما در خطر نیست. تجربه نشان داده است که ابتدا ایده های خود را فرموله کنید و سپس چندین آژانس در یک فرآیند مناقصه را با یکدیگر مقایسه کنید. با این کار تفاوت های واضح را می توانید بدست آورید و به شما در انتخاب بهترین آژانس تبلیغات فول سرویس یاری می کند.

هرچه جزئیات بیشتری در مورد نیازها و پروژه خود ارائه دهید، انتخاب آژانس های واجد شرایط دقیق تر خواهد بود. با خیال راحت آن ها را امتحان کنید و شریک کامل خود را پیدا کنید !

زرگراف به عنوان تنها آژانس تبلیغات فول سرویس در گیلان با ۱۷ سال سابقه و با اجرای کمپین‌های تبلیغاتی متعدد در گیلان می تواند گزینه خوبی برای مذاکره باشد.

دیدگاه بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *