مشاور

رشد، توسعه کسب و کار

کارگردان هنری

ظاهر وب سایت

حجت زربافی

تسهیلگر راهکارهای کسب و کار

طراح گرافیک

UI/UX

زندگی تجربه یادگیری!
زندگی قابل انعطاف است. زندگی مرتبا چیزهای جدیدی را به سمت ما پرتاب می کند. زندگی بیش از هر چیز، یک تجربه یادگیری مداوم است.

راه اندازی انواع کسب و کار

اولین گام در هر حرفه این است که مسیرتان به وضوح مشخص باشد. علاوه براین تمامی هزینه ها و فرصت های کسب و کارتان باید تعیین شود تا بتوانید در کمترین زمان ممکن به موفقیت برسید و قله کسب و کارتان را فتح کنید.

استفاده از هک رشد

انتخاب راهکار موثر و کارا در هر مرحله از توسعه کسب و کار میتواند رشد کسب و کارها را سریعتر و مستمر کند و اسفهلان پیوسته خود را در این زمینه به روز میکند.

کارگردانی هنری UI/UX

طراحی وب سایت باید بازدید کنندگان را مجذوب خود کند. زر آکادمی با بررسی صدها سایت و مطالعه اصول تجربه کاربری (UX) و روانشناسی ظاهر سایت (UI) و فروش، پیوسته در مسیر افزایش کیفیت تجربه کاربران می باشد.

روشهای بهینه راه اندازی کسب و کار

زر آکادمی با آشنایی به روشهای تحلیل، ارزیابی، کاهش هزینه و افزایش بهره‌وری ریسک و هزینه‌های لازم برای راه اندازی کسب و کارهای جدید را کاهش میدهد.

روشهای افزایش فروش

تحقیق و آزمودن روشهای مختلف روانشناسی، بازاریابی، تبلیغ نویسی و جذب و تبدیل مشتری برای افزایش فروش سایت و کمک به رشد تجاری شرکتها و کسب و کارهای کوچک، محوریت مهم کار ماست.

تجربه مدیریت فروشگاه اینترنتی فعال

شروع کار ما با راه اندازی فروشگاه اینترنتی زرمارت در زمینه هدایای تبلیغاتی بوده که امروز به فروشگاه اینترنتی فعالی تبدیل شده که به صورت مارکت پلیس فعالیت میکند و این شروع تجربه و بستر آزمایشهای ماست.