راهکار ویژه
کسب و کارهای آنلاین

ما می‌خواهیم در این صفحه

فرمول موفقیت شما در فضای آنلاین را ترسیم کنیم.

کسب و کارهای آنلاین

شما یک کسب و کار آنلاین دارید اگر: فروش محصولات یا خدمات شما بدون اینترنت به سهولت امکان‌پذیر نیست. نظیر اکثر فروشگاهای اینترنتی (فروشگاه دیجی کالا و…)

اگر به گسترش کسب و کار خود در فضای مجازی می‌اندیشید یا حتی در این حوزه فعالیت کرده‌اید، اکیدا توصیه می‌کنیم تا پایان این صفحه با ما همراه باشید!
ضرر نخواهید کرد… 

01
01
عدم شناخت کافی نسبت به فضاهای ارتباطی و تبلیغاتی آنلاین

اکثر صاحبان فروشگاه‌های اینترنتی مخاطب خود را به خوبی می‌شناسند، اما نمی‌دانند برای رسیدن به این مخاطبان باید از چه فضاهای تبلیغاتی استفاده کرد. بنابراین استفاده از فضای تبلیغاتی نادرست (نظیر سایت ورزش ۳ برای لباس زنانه) می‌تواند همه سرمایه تبلیغاتی شما را هدر دهد. متاسفانه در فضای بازار ایران اطلاعات دقیقی از جنس مخاطب در هر رسانه در دست نیست و این باعث سردرگمی تبلیغ‌دهندگان می‌شود.

02
02
استفاده نادرست از فضای تبلیغاتی آفلاین

امروزه بسیاری از کسب و کارهای آنلاین بر خلاف ذات خود و به پیروی از غول‌های فروش اینترنتی، اقدام به تبلیغات پر هزینه در فضای آفلاین می‌کنند. هرچند استفاده از این فضاها برای کسب و کارهای بزرگ نقش تثبیت کننده‌ای دارد، اما برای کسب و کارهای آنلاین کوچک فایده‌ای نداشته و فقط باعث هدر دادن پول می‌شود. به طور کلی کشاندن مشتری از فضای آفلاین به فضای آنلاین بسیار مشکل و پر هزینه است و استفاده از کمپین‌های هشمند آنلاین تا چند ده برابر می‌تواند موثر باشد.

03
03
عدم استفاده از متخصصین حوزه تبلیغات آنلاین

در بسیاری از موارد صاحبان فروشگاه‌های اینترنتی به جای تمرکز بر اصل رقابتی کسب و کار خود، یعنی زنجیره تامین کالا و خدمات، بر مواردی نظیر توسعه تیم مارکتینگ تمرکز می‌کنند. بنابراین کاهش کیفیت در مزیت‌های رقابتی اصلی کسب و کار رخ می‌دهد . پیشنهاد ما تمرکز روی حوزه اصلی و سپردن اینگونه امور به شرکت‌ها و آژانس‌های دیجیتال است.

راه حل زرگراف

برای حل مشکل شما چیست ؟

ما برای کسب و کار شما راهکار جامع زیر را پیشنهاد می‌دهیم:
این راهکار همه جانبه خیال شما را از هر جهت برای حضور در دنیای آنلاین راحت می‌کند. این راهکار نظیر لباسی است که به طور اختصاصی برای شما دوخته خواهد شد.

تحلیل کلی کسب و کار

وضعیت کنونی بازار برند شما چگونه است؟ آینده بازار چگونه است؟ مزیت رقابتی شما چیست؟ مخاطبان شما چه ویژگی‌هایی دارند؟ کدام بخش مخاطبان را می‌خواهید هدف قرار دهید؟

استراتژی برند

وقتی مشتری نام برند شما را می‌شنود چه چیزی در ذهنش مجسم می‌شود؟ می‌خواهید چه چیزی مجسم شود؟ آیا مشتری تفاوت شما با رقبا را درک کرده است؟ آیا شخصیت برند شما در همه اجزا دیده می‌شود؟‌

هویت بصری برند

برند شما چه ویژگی‌هایی دارد؟ مردانه و هیکلی است یا زنانه و ظریف؟ بازیگوش است یا جدی؟ خرگوش است یا لاک پشت؟ آیا ویژگی‌های شما در همه اجزا دیده می‌شود؟

هویت کلامی برند

داستان برند شما چیست؟ لحن برند شما چگونه است؟ پیام شما چیست؟

دیجیتال برندینگ

با توجه به ارزش افزوده شما و تقسیم بندی مشتریان، هویت برند و استارت آپ شما را تعریف می‌کنیم و فرآیند برندینگ شما را آغاز خواهیم کرد.
ما با دریافت نقشه و اجزاء استراتژی کسب و کار، شناخت بازار، منابع و قابلیت‌ها، یک هویت برند منحصر به فرد و قابل انتقال برای شما به تصویر می‌کشیم و همه اجزای آن را با دقت بررسی می‌کنیم تا اختلالی در عملکرد آن به وجود نیاید.

دیجیتال مارکتینگ

ما برای شما یک کمپین دیجیتال یکپارچه و خلاقانه طراحی می‌کنیم و مطمئن می‌شویم پیام برند شما به صورت دقیق و موثر به مخاطب هدف برند برسد. در مرحله بعدی برای افزایش ارتباط با مخاطب و تبدیل آن به مشتری وفادار تلاش می‌کنیم و فروش کسب و کار شما را افزایش می‌دهیم.

مطالب مرتبط

چقدر این مطلب برای شما مفید بود؟

امیتاز میانگین 0 / 5. تعداد آرا: 0

اولین نفری باشید که به این مطلب امتیاز می دهید!