راهکار ویژه
کسب و کارهای آنلاین

ما می‌خواهیم در این صفحه

فرمول موفقیت شما در فضای آنلاین را ترسیم کنیم.

کسب و کارهای آنلاین

شما یک کسب و کار آنلاین دارید اگر: فروش محصولات یا خدمات شما بدون اینترنت به سهولت امکان‌پذیر نیست. نظیر اکثر فروشگاهای اینترنتی (فروشگاه دیجی کالا و…)

اگر به گسترش کسب و کار خود در فضای مجازی می‌اندیشید یا حتی در این حوزه فعالیت کرده‌اید، اکیدا توصیه می‌کنیم تا پایان این صفحه با ما همراه باشید!
ضرر نخواهید کرد… 

01
01
عدم شناخت کافی نسبت به فضاهای ارتباطی و تبلیغاتی آنلاین

اکثر صاحبان فروشگاه‌های اینترنتی مخاطبان خود را به خوبی شناسا نمی‌کنند، اما به دنبال این هستند که بفهمند چگونه می‌توانند به این مخاطبان دست پیدا کنند. بنابراین، انتخاب فضاهای تبلیغاتی نادرست (مثلاً استفاده از سایت خبری برای فروش محصولات زیبایی) ممکن است منجر به هدررفت تمامی سرمایه تبلیغاتی شود. متأسفانه، در بازار ایران، اطلاعات دقیقی در مورد جمهوریت و مشخصات مخاطبان در هر رسانه موجود نیست و این واقعیت باعث ابهام و سردرگمی برای افرادی می‌شود که تبلیغات را انجام می‌دهند.

02
02
استفاده نادرست از فضای تبلیغاتی آفلاین

در اواخر دوران مدرن، بسیاری از کسب و کارهای آنلاین به جای اتکا به منابع خود و تعیین استراتژی‌های متناسب با فضای دیجیتال، به نابرابری‌های غول‌های فروش آنلاین پای می‌گذارند و به تبلیغات پر هزینه در فضای آفلاین روی می‌آورند. در حقیقت، استفاده از این رویکردها برای کسب و کارهای آنلاین کوچک بی‌فایده است و تنها منجر به هدر رفتن منابع مالی می‌شود. انتقال مشتریان از فضای آفلاین به دنیای دیجیتال بسیار دشوار و هزینه‌بر است. در نتیجه، استفاده از استراتژی‌های هوش مصنوعی و کمپین‌های تبلیغاتی هوشمند در دنیای آنلاین می‌تواند به شکل چشمگیری موثرتر و بهره‌ور باشد.

03
03
عدم استفاده از متخصصین حوزه تبلیغات آنلاین

"در اکثر موارد، صاحبان فروشگاه‌های آنلاین به جای تمرکز بر رشته تامین کالا و خدمات، به مواردی مانند توسعه تیم بازاریابی می‌پردازند. این رویکرد منجر به کاهش کیفیت در مزیت‌های رقابتی اصلی کسب و کار می‌شود. ما پیشنهاد می‌دهیم تمرکز را بر روی حوزه اصلی کسب و کار حفظ کرده و این امور را به شرکت‌ها و آژانس‌های دیجیتال متخصص سپرد کنیم.

راه حل زرگراف

برای حل مشکل شما چیست ؟

ما برای کسب و کار شما راهکار جامع زیر را پیشنهاد می‌دهیم:
این راهکار همه جانبه خیال شما را از هر جهت برای حضور در دنیای آنلاین راحت می‌کند. این راهکار نظیر لباسی است که به طور اختصاصی برای شما دوخته خواهد شد.

تحلیل کلی کسب و کار

وضعیت کنونی بازار برند شما چگونه است؟ آینده بازار چگونه است؟ مزیت رقابتی شما چیست؟ مخاطبان شما چه ویژگی‌هایی دارند؟ کدام بخش مخاطبان را می‌خواهید هدف قرار دهید؟

استراتژی برند

وقتی مشتری نام برند شما را می‌شنود چه چیزی در ذهنش مجسم می‌شود؟ می‌خواهید چه چیزی مجسم شود؟ آیا مشتری تفاوت شما با رقبا را درک کرده است؟ آیا شخصیت برند شما در همه اجزا دیده می‌شود؟‌

هویت بصری برند

برند شما چه ویژگی‌هایی دارد؟ مردانه و هیکلی است یا زنانه و ظریف؟ بازیگوش است یا جدی؟ خرگوش است یا لاک پشت؟ آیا ویژگی‌های شما در همه اجزا دیده می‌شود؟

هویت کلامی برند

داستان برند شما چیست؟ لحن برند شما چگونه است؟ پیام شما چیست؟

دیجیتال برندینگ

با توجه به ارزش افزوده شما و تقسیم بندی مشتریان، هویت برند و استارت آپ شما را تعریف می‌کنیم و فرآیند برندینگ شما را آغاز خواهیم کرد.
ما با دریافت نقشه و اجزاء استراتژی کسب و کار، شناخت بازار، منابع و قابلیت‌ها، یک هویت برند منحصر به فرد و قابل انتقال برای شما به تصویر می‌کشیم و همه اجزای آن را با دقت بررسی می‌کنیم تا اختلالی در عملکرد آن به وجود نیاید.

دیجیتال مارکتینگ

ما برای شما یک کمپین دیجیتال یکپارچه و خلاقانه طراحی می‌کنیم و مطمئن می‌شویم پیام برند شما به صورت دقیق و موثر به مخاطب هدف برند برسد. در مرحله بعدی برای افزایش ارتباط با مخاطب و تبدیل آن به مشتری وفادار تلاش می‌کنیم و فروش کسب و کار شما را افزایش می‌دهیم.

مطالب مرتبط