راهکار ویژه استارت آپ

ما می‌خواهیم در این صفحه

فرمول موفقیت شما در فضای آنلاین را ترسیم کنیم.

راه حل استارت آپ ها

در صورتی که برای حل یک نیاز یا مشکل جدید کسب و کاری راه‌اندازی کرده‌اید، اما هنوز از موفقیت کسب و کار خود و درستی راهکار ارائه شده مطمئن نیستید، قطعا شما یک کار آفرین و صاحب یک استارت آپ هستید.
اگر به مشکلات کسب و کار جدید و نوپای خود می‌اندیشید تا انتهای صفحه با ما همراه باشید!
ضرر نخواهید کرد…

مشکل کار شرکت من
در کسب و کار جدید و نوپایم کجاست؟

01
01
زمان بندی ورود به بازار

۹۰ درصد استارتاپ‌ها هرگز رنگ سودآوری را نخواهند دید. ما معتقدیم مهم‌ترین اصل برای هر استارت آپ، زمان ورود به بازار است. تعیین این زمان با توجه به نیاز بازار یکی از حیاتی‌ترین نکات است. چه بسیارند استارت آپ‌های موفقی که نمونه‌های مشابه آن‌ها در زمان نادرست شکست خورده‌اند. تعیین این زمان کار پیچیده و بسیار ظریفی است. معمولا صاحبان و طراحان یک ایده به علت درگیر شدن بیش از حد با ایده، از نظر یا نیاز ذی نفعان اصلی استارت آپ که همان مردم عادی هستند، آگاهی ندارند و نمی‌توانند خود را در جایگاه یک فرد عادی قرار دهند.

02
02
تمرکز بیش از حد روی توسعه محصول

یکی دیگر از آفت‌های راه‌اندازی یک کسب و کار استارت آپی، تمرکز صاحبان روی تولید یک محصول بی نقص و کامل است. شاید تعجب کنید، اما ما به چشم شکست بسیاری از استارت آپ ها با یک محصول کامل و بی‌عیب و نقص را دیده‌ایم. پس مشکل چیست؟ در واقع محصول بیش از حد حرفه‌‍ای برای مشتریان گیج کننده است. محصول یک استارت آپ در شروع باید بسیار ساده باشد و با نیاز مشتری رشد نماید. اینستاگرام یکی از بهترین نمونه‌هاست. ین اپلیکیشن در بدو ورود تنها امکان برنامه آپلود کردن عکس بود و تمام!! باید بقیه تمرکز فقط روی توسعه بازار متمرکز شود. به طور استراتژی محصول حداقلی در بازار حداکثری بهترین روش رشد یک ایده است

03
03
تامین سرمایه

سرمایه مانند خون در رگ استارت آپ عمل می‌کند. یکی از دغدغه‌های مهم در بدو شروع کسب و کار نوین جذب سرمایه است. اکثر افراد درک صحیحی از فرآیندهای نوین جذب سرمایه و مدل‌های رشد استارت آپ ندارند. بنابراین در میانه راه با کمبود شدید منابع مالی مواجه می‌شوند. جذب سرمایه فرآیندی تخصصی و پیچیده است که به توجه جدی نیاز دارد.

راه حل زرگراف

برای حل مشکل شما چیست ؟

ما برای کسب و کار شما راهکار جامع زیر را پیشنهاد می‌دهیم:
این راهکار همه جانبه خیال شما را از هر جهت برای حضور در دنیای آنلاین راحت می‌کند. این راهکار نظیر لباسی است که به طور اختصاصی برای شما دوخته خواهد شد.

تحلیل کلی کسب و کار

وضعیت کنونی بازار برند شما چگونه است؟ آینده بازار چگونه است؟ مزیت رقابتی شما چیست؟ مخاطبان شما چه ویژگی‌هایی دارند؟ کدام بخش مخاطبان را می‌خواهید هدف قرار دهید؟

استراتژی برند

وقتی مشتری نام برند شما را می‌شنود چه چیزی در ذهنش مجسم می‌شود؟ می‌خواهید چه چیزی مجسم شود؟ آیا مشتری تفاوت شما با رقبا را درک کرده است؟ آیا شخصیت برند شما در همه اجزا دیده می‌شود؟‌

هویت بصری برند

برند شما چه ویژگی‌هایی دارد؟ مردانه و هیکلی است یا زنانه و ظریف؟ بازیگوش است یا جدی؟ خرگوش است یا لاک پشت؟ آیا ویژگی‌های شما در همه اجزا دیده می‌شود؟

هویت کلامی برند

داستان برند شما چیست؟ لحن برند شما چگونه است؟ پیام شما چیست؟

دیجیتال برندینگ

با توجه به ارزش افزوده شما و تقسیم بندی مشتریان، هویت برند و استارت آپ شما را تعریف می‌کنیم و فرآیند برندینگ شما را آغاز خواهیم کرد.
ما با دریافت نقشه و اجزاء استراتژی کسب و کار، شناخت بازار، منابع و قابلیت‌ها، یک هویت برند منحصر به فرد و قابل انتقال برای شما به تصویر می‌کشیم و همه اجزای آن را با دقت بررسی می‌کنیم تا اختلالی در عملکرد آن به وجود نیاید.

دیجیتال مارکتینگ

ما برای شما یک کمپین دیجیتال یکپارچه و خلاقانه طراحی می‌کنیم و مطمئن می‌شویم پیام برند شما به صورت دقیق و موثر به مخاطب هدف برند برسد. در مرحله بعدی برای افزایش ارتباط با مخاطب و تبدیل آن به مشتری وفادار تلاش می‌کنیم و فروش کسب و کار شما را افزایش می‌دهیم.

برای تهیه یک استراتژی ورود به بازار، موارد زیر رابه دقت تحلیل می‌کنیم :

پیش بینی مالی

ما به دنبال برآورد هزینه‌های شما برای رسیدن به هدف‌تان هستیم.

تحلیل رقبا

برای ورود به بازار به بررسی رقبا و سایر موارد می‌پردازیم.

تقسیم بندی مشتریان

ما به دنبال پیدا کردن مشتریان بالقوه برای این کسب و کار هستیم.

کانال های فروش

ما به دنبال پیدا کردن بهترین کانال‌ها برای رسدین به مخاطبان بالقوه هستیم.

ویژگی‌های کلیدی مشتریان

ما به دنبال تعریف یک شاخص برای شناخت مشتریان کسب و کار شما هستیم.

مطالب مرتبط

چقدر این مطلب برای شما مفید بود؟

امیتاز میانگین 0 / 5. تعداد آرا: 0

اولین نفری باشید که به این مطلب امتیاز می دهید!