خدمات برندینگ و مشاوره برندینگ در رشت

دیجیتال برندینگ به موفقیت زودهنگام کسب و کار شما کمک می کند.

رشد کسب و کار شما با خدمات برندینگ زرگراف

برندسازی فرآیند تحقیق، توسعه و به کارگیری یک ویژگی متمایز یا مجموعه ای از ویژگی ها در سازمان شما است تا مصرف کنندگان بتوانند محصولات یا خدمات شما را با ویژگی هایی که مدنظر شماست مرتبط کنند. به عنوان مثال، برند کوکاکولا یکی از شناخته شده ترین لوگوها و رنگ ها در سراسر جهان را دارد. حروف کلاسیک قرمز و سفید، تصاویر رنگارنگ و زنده، و فونت متمایز بیش از یک قرن دوام آورده است. برند کوکاکولا پس از گذراندن این زمان طولانی، نمونه ای از قدرت برندسازی مداوم و موفقی است که مصرف کنندگان آن را دوست دارند. همانطور که گفته شد، ساخت یک نام تجاری تاثیر گذار, یک فرآیند مستمر است و نیاز به ارتباط با قلب مشتریان و کسب و کار شما دارد. 

 برند مسلماً یکی از مهمترین دارایی های سازمان یا خود شما (برند سازی شخصی) است. این به سازمان یا شخص شما شما هویت می بخشد، کسب و کار شما را به یاد ماندنی می کند، مصرف کنندگان را تشویق می کند از شما خرید کنند، از بازاریابی و تبلیغات شما حمایت می کند و باعث افتخار کارمندان شما می شود. برند خوشنام می تواند عامل تعیین کننده برای مصرف کنندگان در هنگام تصمیم گیری برای خرید باشد. در واقع نتایج یک مطالعه نشان داد که کاربرانی که احساس می‌کنند با یک برند ارتباط برقرار می‌کنند، دو برابر بیشتر از کسانی که این ارتباط را ندارند، پول خرج می‌کنند.

برندها با فکر و دل، موجودیت می یابند.

بررسی زیرساخت ها

بازاریابی درون‌گرا با اشاره به‌یک رویکرد کامل، برای جذب مشتریان در فضای آنلاین طراحی شده است.

طراحی هویت بصری

در این روش، بنا بر قرارداد هر کسب و کار در ازای هر کلیک بر روی لینک یا بنری که منتهی به...

تگ لاین برند

ایمیل مارکتینگ یکی از بهترین روش های بازاریابی اینترنتی از نظر نرخ تبدیل است

شناخت مخاطب هدف

بازاریابی محتوا یک استراتژی از پیش تعیین شده برای ایجاد محتوای جذاب، پیوسته، مرتبط...

شخصیت برند

بازاریابی شبکه های اجتماعی یعنی «استفاده از پلتفرم های شبکه های اجتماعی به منظور...

وعده برند

افیلیت مارکتینگ (Affiliate Marketing) و یا بازاریابی معرف یک روش محبوب برای ...

01
01
افزایش شناخت از سبد محصولی

وقتی برندینگ سازمان موفق باشد، مشتریان با دیدن عناصر برند (رنگ، لوگو و … ) می‌توانند برند را تشخیص دهند. سبد محصولی برند را می‌شناسند و می‌دانند که برند چه زمانی و چگونه برایشان کارآمد است. از همین بابت شناخت از برند باعث می‌شود که مخاطبان در زمان نیاز به سراغ گزینه‌های موجود بروند. گزینه‌هایی که در دسترس ذهنشان است و خیلی سریع بر تصمیم خریدشان موثر است.

02
02
افزایش وفاداری مشتریان

برندها در کنار محصول و سیستم خوب نیازمند تعامل خوب با بازار هستند. تعاملی که منجر به افزایش جذابیت برند بشود. اگر محصول خوب و تعامل خوب شکل بگیرد، به مرور زمان وفاداری مشتری قابل مشاهده است. سازمانی که مشتریان وفادار داشته باشد، هزینه های بازاریابی‌اش کم می‌شود. چرا که مشتری برایش مشتری می‌آورد. از طرفی امکان افزایش قیمت برایش فراهم می‌شود. سازمان‌هایی که مشتری وفادار دارند، راحت تر می‌توانند قیمت را افزایش دهند و مشتری هم حساسیت کمتری نشان می‌دهد.

03
03
به استمرار مارکتینگ کمک می‌کند

وقتی برندی محبوب و ارزشمند باشد، فعالیت های بازاریابی و مارکتینگش راحت‌تر پیش می‌رود. باعث می‌شود کمپین‌های بازاریابی‌اش راحت‌تر به مخاطبان برسد و به طور کلی مخاطب با دیدن عناصر برند (لوگو، رنگ، وبسایت و … ) یاد برند می‌افتد و خود این یادآوری منجر به تبلیغ می‌شود.

04
04
تقویت حضور محصول جدید در بازار

هر برندی در دوره فعالیتش محصولات جدیدی روانه بازار می‌کند. محصولات جدید نیازمند کمپین‌های معرفی محصول جدید هستند. باید آگاهی از برند و شناخت از برند برای محصول جدید ایجاد شود. زمانی که برندینگ قدرتمند اجرا شده باشد، محصول جدید با شانس و اقبال بالاتری به بازار وارد می‌شود و تصویر مثبت‌تری برایش در ابتدای کار خلق می‌شود.

05
05
افزایش اعتبار

فرض کنید به همایشی دعوت شدید و تمایلی به حضور ندارید. ناگهان می‌شنوید که یکی از سخنرانان مهمان این همایش مدیرعامل سابق مرسدس بنز است. نظرتان عوض می‌شود. برندها اعتبارساز هستند. برند به هر طرفی حرکت کند جریان ساز می‌شود و به موضوع مورد نظر وزن می‌دهد. برندها از تامین‌کنندگان ارزان‌تر می‌خرند چون اعتبار تامین کننده به فروش به برند است. همچنین به مشتریان گران‌تر می‌فروشند چرا که نزد مشتری اعتبار دارند و مشتری بابت اعتبار برند، حاضر به پرداخت بیشتر است.

06
06
اعتماد به نفس بخشیدن

یک نکته خوب اینجاست: برند تجاری خوب نه تنها اعتماد به نفس را به مشتری می‌دهد، بلکه برای صاحبان مشاغل نیز کارهای بسیاری می‌کند. با برندسازی عالی، تمام انرژی، زمان، پول و کارهایی که برای آن انجام می‌شود به عنوان یک ارائه کامل و حرفه‌ای گرد هم می‌آیند و در نهایت بر تمام دست اندرکاران برند، تاثیر مثبت می‌گذارد. برندسازی برای ارائه محصول یا خدمات اصلی وجود دارد و با جلب نگاه عموم مردم و توجه آنها، آن را به جلو سوق می‌دهد. اما نکته مثبت توجه مردم، برای صاحب مشاغل این است که از آنچه ایجاد کرده و ساخته‌اند قدردانی می‌شود.

مطالب مرتبط