درباره ما

برای مدیران بازاریابی و تبلیغات پیدا کردن یک آژانس تبلیغات با دانش فنی روز و خلاقیت ناب، همیشه یک چالش اساسی بوده است. آژانس زرگراف که یک آژانس تبلیغات و دیجیتال مارکتینگ تمام خدمت می باشد، در سال ۱۳۸۵ با ترکیب دو نفر، تیم هنری و مارکتینگ خود را متولد کرد. زرگراف صرفا یک آژانس تبلیغاتی نیست بلکه مجموعه‌ای است که همه نیازهای شما را برای دیده شدن کسب و کارتان و شنیده شدن پیامتان برطرف می‌سازد. ما آنچه را که برای مشتریان شما مهم است، کشف می‌کنیم و مطمئن می‌شویم پیام شما به گوش آن ها می‌رسد.

به وفور دیده‌ایم که قدرت برندینگ، کسب و کارها را متحول و آن‌ها را به یک مهره اصلی در بازار تبدیل کرده است. زرگراف با اتکا به تیم طراحی گرافیک، توسعه و برنامه‌نویسی قدرتمند خود ابزارهای بازاریابی آنلاین را توسعه و به شما نشان می‌دهد که چگونه از آن استفاده کنید. ما برای انجام این کار آماده‌ایم؛ تا اهداف تجاری شما را دوباره زنده کنیم.

01
فلسفه ما

فلسفه وجودی زرگراف پیوند هنر، علم بازاریابی و تکنولوژی روز تجارت الکترونیک است. این پیوند ما را قادر می‌سازد همه نیازهای مشتریانمان را برای حضور در فضای آنلاین برآورده کنیم و طیف وسیعی از خدمات آنلاین با کیفیت ممتاز را برای کسب بهترین نتیجه به آنها ارائه دهیم.

02
چشم انداز

در پایان عصر رسانه‌های سنتی، زرگراف به عنوان تنها آژانس تبلیغات و دیجیتال تمام خدمت در گیلان، صدای مشتریان خود را به بازارهای جهانی می‌رساند و با ابعاد یک آژانس بین المللی به مشتریان خود در ایران و جهان خدمت رسانی می‌کند. کیفیت و تخصص، جایگاه ما در ذهن مخاطبان است.

03
ماموریت

زرگراف تامین کلیه نیازهای یک سازمان در حوزه تبلیغات و دیجیتال است. ما همه زیرساخت لازم برای ارتباط موثر با دنیای پیرامون را برای مشتریانمان فراهم خواهیم کرد و کاری می‌کنیم که پیام و دلایل برتری هر یک از مشتریان و محصولات آن‌ها به درست ترین نحو به دست مخاطبانشان برسد.

چرا زرگراف

تلفیق علم و تجربه
شرکت تبلیغات و دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ 85%
طراحی گرافیک 95%
سئو | بهینه سازی 90%
مشتری های فعال
+
پروژه های انجام شده
+
کارشناسان تیم
+
سال های شکوهمند
+
تیم حرفه ای زرگراف

با خانواده ما آشنا شوید

ما یک “تیم متعهد و پاسخگو” هستیم، که مردم جذب ما می شوند.

حجت زربافی

مدیرعامل آژانس

خانم حسنی

مدیر برنامه نویسی

خانم کشوردوست

مدیر رسانه

شایان خداجو

مدیر سئو

جواد علیجانی

مدیر محتوا