چگونگی ایجاد کمپین تبلیغاتی یک استراتژی طراحی شده خاص است که در رسانه ها و ابزارهای تبلیغاتی مختلف انجام می شود و اهداف خاصی را دنبال می کند . در ادامه با زرگراف همراه باشید

ادامه مطلبآژانس دیجیتال مارکتینگ زرگراف یک آژانس تمام دیجیتال می‌باشد که با بیش از 7 سال سابقه، به مشتریان خود در طیف وسیعی از صنایع در حال خدمات رسانی می‌باشد. طراحی سایت، تبلیغات در گوگل، سئو ، مدیریت شبکه های اجتماعی و تولید محتوا بخشی از سرویس‌های این مجموعه را در بر می‌گیرد. با زرگراف قابلیت فروش خود را افزایش دهید!

ادامه مطلب


چرا زرگراف ؟

آژانس تبلیغاتی زرگراف ، از قدم‌های اول یعنی مشاوره تبلیغاتی و انتخاب نام برند، طراحی هویت بصری، طراحی برند بوک، طراحی لوگو و ست اداری تا طراحی وب سایت و اپلیکیشن، مدیریت شبکه‌های اجتماعی، کمپین‌های تبلیغاتی آنلاین و آفلاین همراه شماست.

ادامه مطلب


یکی از مهمترین کانال های ارتباط دهنده برند با مخاطبین، آیتم های انگیزشی و هدایای خاص تبلیغاتی است. ما به کارفرمایان کمک می کنیم با بودجه بندی صحیح امکان ارائه هدایای خاص را در کنار برنامه سازی برای سایر کانال های ارتباطی برند عملی سازند.

ادامه مطلبطراحی مهر چیه ؟

طرحی که با استفاده از طرح لوگو یا متن شما به شکل تکرنگ، طراحی میشه. یک مهر میتونه دسته ثابت یا دسته متحرک، معمولی یا اتوماتیک، دارای جوهر یا بی جوهر، ژلاتینی یا لیزری، تک رنگ یا چند رنگ باشه.

ادامه مطلبلیوان تبلیغاتی و هدایای تبلیغاتی زرگراف

ما روزانه بیش 2 الی 3 لیوان نوشیدنی مصرف می کنیم، از این رو هدیه دادن لیوان تبلیغاتی فرآیندی برای تکمیل تلاش های ما در زمینه تبلیغات است زیرا مطمئن خواهید بود با هدیه دادن یک لیوان جذاب، برند حک شده روی لیوان را بعنوان نوشیدنی ضروری برای مشتریان خود تبدیل خواهد کرد.

ادامه مطلب