در این مطلب قصد داریم خدمات جدید (کارتن پلاست) از تیم زرگراف را به شما عزیزان معرفی کنیم

بسته بندی شیلات

بسته بندی شیلات ، راه حلی ایده آل برای حفاظت و بسته بندی، حمل ونقل ماهی و گوشت برای شما مشتریان عزیز ارائه می دهیم.کارخانه بسته بندی شیلات تمام جعبه و بسته بندی ها را بر اساس ماندگاری و دوام بیشتر مرغ و ماهی در شرایط سرما تولید و عرضه می کنند. جعبه های ما ضدآب و مقاوم در برابر ضربه و عوامل محيطی و قابل بازیافت  هستند. ما می توانیم بسته بندی های خاص در سايزهای مختلف را برای جعبه آبزیان و شیلات، جعبه ماهی و ميگو ، بسته بندی مواد غذایی ، بسته بندی مرغ و گوشت و  جعبه خرچنگ و صدف به مشتریان طراحي و ارائه نماييم. جعبه های ما میتواند به صورت استاندارد 1 کیلوگرم تا 30 کیلوگرم را حمل کند. جعبه ها قابل شستشو و ضدعفونی هستند و مناسب جهت نگهداری محصولات در سردخانه ميباشد و سرما و رطوبت خللی در آن وارد نميكند. چاپ ما با کیفیت بسیار بالا با بهترین ماشین آلات جهانی انجام می شود. ما طیف گسترده ای از تکرنگ ، تن پلاست تا 6 رنگ کامل ارائه میدهیم. چاپ ما دارای بالاترین کیفیت با حداقل و بدون مهاجرت به سطح است. مزایای بسته بندی شيلات کارتن پلاست :

 • 100% قابل بازیافت
 • 100%بهداشتی
 • مطابق درخواست خريدار
 • مقاوم برابر ضربه
 • مقاوم برابر رطوبت
 • قابل چاپ
 • سبک وزن
 • قابل شستشو و ضد عفوني
 • قابل استفاده در سردخانه

 

 

 

 

باکس پالت

باکس پالت کارتن پلاست محصولی ایده آل جهت حمل و نقل آسان تر و جا به جایی بهتر کالا بین واحد های تولید می باشد. این باکس پالت در صنایع خودرو سازی ، لوا ز

م خانگی ، الکترونیک ، نوشیدنی و …. میتواند کاربرد موثری داشته باشد. این باکس پالتها دارای سه قسمت می باشد. درب و رویه آن از جنس پلی پروپلین بوده و بدنه آن از جنس کارتن پلاست پلی پروپلین می باشد. خاصیت بدنه تاشو آن سبب می شود که در حمل ونقل صرفه جویی شگرفی صورت بگیرد و هر 5 تریلی باکس پالت پر شده با یک تریلی باکس پالت جمع شده بازگشت داده شود.

 

 

 

 

 

 

 

پد كارتن پلاست

پد کارتن پلاست کاربردهای مختلفی در انبار کردن کالا ، چیدن اجناس به صورت منظم در کارگاه ها و کارخانه دارد. پد کارتن پلاست زرگراف برای اولین بار در ایران ورق شیت پلاست با لبه های دوخته شده ارائه داده است که مشکلات مربوط به گرد و غبار ، شستشو را حل نموده است.
اين محصولات کارتن پلاست زرگراف بر ویژگی های عالی ورق شیت پلاست بنا شده است و در این محصول جدید علاوه بر این ویژگیهای عالی ، جنبه های کلیدی مانند بهداشت ، دوام ، اقتصادی بودن و انعطاف پذیری در نظر گرفته شده است . اين ورقها استفاده گسترده ای در صنايع نوشيدنی ، نوشابه سازی ، آب معدنی و بطريهای شيشه ای دارد. لایه های مقوایی به عنوان یک راه حل صرفاً یکبار مصرف ، نه تنها اقتصادی نمی باشد بلکه تاثیر بسیار منفی بر روی محیط زیست می گذارد. ویژگی های هیدروکلوکیک و اصطحکاک در مقوا نیز از لحاظ بهداشتی غیر قابل توجیه است. لایه های مقوایی غیر قابل شستشو و ضدعفونی هستند و پارتیکل های آن می تواند ظروف شیشه ای را آلوده کند. در لايه های پلاستیکی باز در طول فرآیند شستشو رطوبت و خاک می تواند در داخل فلوت ها از طریق کانال های جانبی باز وارد شود و ذرات خاک و ناخالصی های میکروبیولوژی ، خطر آلودگی جدی می تواند داشته باشد. به همین دلیل کارتن پلاست  با استفاده از ابزار و تکنولوژی جدید ، دوخت این لبه ها را انجام می دهد که این پد ها را بسیار با دوام ، بهداشتی ، قابل شستشو در پروسه های متعدد و قابل بازگشت می نماید.

خواص پد كارتن پلاست  :

 1. قابل تولید براساس نیاز مشتری
 2. قابل شستشو
 3. ضخامت تولید معمول 3.5 میلیمتر
 4. قابل ارائه با گوشه های گرد و در رنگ های مختلف
 5. قابل دوخت کامل لبه ها برای جلوگیری از ورودی گرد و غبار
 6. قابل چاپ لوگو و طرح مشتری

مزایا :

 1. بهداشتی 
 2. ضد غبار
 3. ضد خورندگی و فرسایش
 4. مقاوم در برابر تغییرات جوی
 5. ایده آل برای مصرف چندباره
 6. قابل انبارش در محیط بیرون
 7. مقاوم در بازه دمایی 20- تا 80 درجه سانتیگراد

 

 

 

 

 

بستر پرورش گل

بستر پرورش گل و انواع صیفی‌جات بصورت هيدروپونيك كه معمولا با ورق كارتن پلاست به شكل كانال مطابق تصاوير در گلخانه ها تعبيه ميگردد. در ســالهاى اخير، آلودگى خاك گلخانه ها بــه بيماریهاى مختلــف ازجمله نماتد و افزايش مســموميت خاك گلخانه ها به عناصر غذايى به خصوص فســفر و پتاسيم و دماى كم بستر خاك در فصول ســرد، از مهمترين انگيزه هاى گرايش به كشــت بدون خاك در گلخانه ها اســت. در اين مورد، از انواع سيستمها ازجمله سيســتم گلدانى، كارتن پلاست و استفاده از كيسه هاى پر از مواد بســترى بهنام گروبگ كه معمولاً شامل مخلوطى از كوكوپيت و پرليت اســت، استفاده میشود .(شــكلهاى 16 و 17) از لحاظ اقتصادى، سيستم كارتن پلاست به سبب سادگى، كم هزينه بودن و اســتفاده بيشتر از مواد بسترى در ايران موفقتر است. سيستم كارتن پلاســت بايد حاوى مواد مقاوم به نور UV باشد. انواع مواد بسترى ســبك يا مخلوط كوكوپيت، كمپوست چوب، كمپوست ضايعات نخل و ساير مواد سبك ديگر، ميتواند مورد استفاده قرار گيرد. اين مواد بســترى داراى PH خنثى نيستند و داراى مقادير متنابهى املاح هســتند كه قبل از اســتفاده بايد توسط شركت تأمين كننــده، مورد آناليز و تغييرات مناســب قرار گيرد.

 

 

 

 

 

محافظ نهال

نگاه كلی به محافظ نهال / گياه :

محافظ نهال به طور مخصوص راه حل صحيح برای رشد و محافظت از درخت شما ميباشد.

خواص محافظ نهال نفيس :

 1. خطوط دايكات
 2. سوراخ تعبيه شده برای بست
 3. ديواره دو جداره ( قوي و سبك)
 4. سوراخ پانچ برای هوا
 5. مواد اوليه مقاوم به يووی ( تا 5 سال )

مزايای به كارگيری محافظ نهال نفيس :

 • پايداری و استقرار سريع : اولين بار در سال 1991 ميلادی توسط كميسيون جنگلها و مراتع در انگليس مورد مطالعه قرار گرفت. اين موضوع ناشی از بوجود مدن micro climate (اقليم كوچك) در داخل محافظ نهال است.
 • درصد ماندگاری بهتر: محافظ نهال صورت منحصر به فرد برای هر نهال باعث میشود نهال تحت شرایط استرس کمتری قرار گیرد.
 • محافظ علیه حیوانات و سموم آفات نباتی : محافظ نهال به صورت تک به تک اجازه انعطاف پذیری نگهداری را می دهد.
 • رشد سالم ریشه : برای ثبات و بقاء درخت ، سیستم  سالم ریشه ضروری می باشد.
 • مزایای ظاهری: بسته بودن اطراف گیاه هنگام رشد باعث میشود تا گیاه بصورت عمودی رشد و نمو کند و درخت های مقاوم تر بوجود آید.

 

 

 

 

جعبه میوه

جعبه میوه در صنایع کارتن پلاست ، طیف گسترده ای از جعبه های بسته بندی میوه را تولید می کند.

جعبه های ميوه از جنس كارتن پلاست یک جایگزین مقرون به صرفه به عنوان جعبه میوه های پلاستیکی نیز استفاده می شود که از طریق محفظه هایی که روی جعبه تعبیه شده باعث می شود هوا در جعبه جریان داشته باشد و میوه ها تازه بماند. این کارتن ها از جنس پلی پروپیلن (PP ) سازگار با محیط زیست می باشد و 100% بازیافت و مورد استفاده مجدد قرار می گیرد و برای صادرات میوه و خشکبار این بسته بندی میوه صادراتی می تواند نقش موثری داشته باشد و هم چنین با توجه به این طراحی جعبه های میوه ، صادرکنندگان به راحتی از جعبه میوه صادراتی کارتن پلاست  استفاده می کنند و با اطمینان بیشتری به مسافت های دور ارسال می کنند. استفاده از کارتن پلاست همراه با چاپ سیلک و دیجیتال ما را قادر می سازد تا انواع مختلفی از جعبه های سفارشی برای میوه ها را طراحی کنیم که بر اساس طرح های مشتریانمان باشد. همچنین واحد طراحی ما میتواند مشتریانمان را قدم به قدم همراهی کرده تا به آنچه می خواهند دست یابند.جعبه های متفاوت از جنس کارتن پلاست را تجربه کنید.

 • زیبا
 • بهداشتی
 • قابل ساخت بر اساس سفارش مشتری
 • ضدآب
 • سبک
 • مقاوم
 • چند بار مصرف
 • قابل چاپ مستقیم بر روی آن
 • مقرون به صرفه
 • 100% قابل بازیافت

 

 

 

سطل بازیافت

امروزه صنعت بازيافت اهميت روزافزونی در حفظ محيط زيست و سلامت انسان يافته است.
صنعت بازيافت در كشور ما نوپا بوده و به تازگی تلاشهايی در جهت بازيافت و توليد مجدد انواع محصولات در چرخه توليد صورت گرفته است كه يكی از پراهميت ترين آنها بازيافت كاغذ ميباشد.
با توجه به محدوديت منابع چوپ جنگلهای كشور بازيافت كاغذ نقشی حياتی درحفظ و نگهداری منابع طبيعی كشور دارا ميباشد. با توجه به اينكه جهت توليد هر تن كاغذ نیاز به قطع ۱۷ اصله درخت ميباشد .بنابراین اگر هر شخص کاغذهای باطله اش را در طول یکسال جمع آوری نمايد معادل ۵/۱ اصله درخت است .اگر همه ما ایرانیان این کار را انجام دهیم از قطع ۱۰۰ میلیون درخت در طول یک سال جلوگیری کرده ایم. بنابراین بازیافت کاغذ علاوه بر منافع اقتصادی، موجب عدم وابستگی در جهت ورود خمیر کاغذ، کاهش آلودگی، ممانعت از قطع درختان و کمک به سیستم جمع آوری و دفن زباله های تولیدی میشود. كارتن پلاست مفتخر است با توليد سطلهای بازيافت كاغذ در طرحها و ابعاد مختلف نسبت به همياری در اين عزم ملي اهتمام ورزيده است.

 

 

 

 

کشاورزی

كارتن پلاست در كشاورزی و باغداری:

كارتن پلاست در كشاورزی و باغداری مصارف بسياری دارد كه در زير به شرح برخی از آنها ميپردازيم :

1.سقف انواع گلخانه های موقت و خزينه ها ( در اين موارد معمولا از كارتن پلاست آنتی يووي استفاده ميشود.)
2.بستر پرورش گل كه معمولا با ورق كارتن پلاست به شكل كانال در گلخانه ها تعبيه ميگردد.

 3.محافظ نهال درختان در برابر گزند حشرات و جانوران موذی

 4.به عنوان جعبه برای بسته بندی انواع ميوه و سبزيجات چون جعبه كلم ، فلفل و…

سقف انواع گلخانه های موقت و خزينه ها که در این موارد از کارتن پلاست یووی دار استفاده می شود. بستر پرورش گلبستر پرورش گل كه معمولا با ورق كارتن پلاست به شكل كانال در گلخانه ها تعبيه ميگردد.كارتن پلاست محصولی ايده آل برای محافظت از نهال درختان در برابر گزند حشرات و جانوران موذي ميباشد.از كارتن پلاست به عنوان جعبه برای بسته بندی انواع ميوه و سبزيجات چون جعبه كلم ، فلفل و… استفاده ميگردد.

 

 

 

 

 

سقف سالن مرغداري

ايزولاسيون سقفی كاذب مرغداری و دامداری  از جنس كارتن پلاست و نانو پلاست باتوجه مزيتهای بهداشتی و قابل شستشو بودن آن در صنعت مرغداری انقلابی عظيم ايجاد نموده اين ورقها با ايزولاسيون سوله های مرغداری باعث كاهش مصرف انرژی و بهينه سازی مصرف سوخت شده است.
نانوپلاست يا كارتن پلاست آنتی باكتريال سبب از بين بردن انواع ميكروبها در محيط مرغداری ها و محافظت از مرغها در برابر انواع بيماريها و ميكروبها ميگردد.

ايزولاسيون سقف مرغداری

ورق کارتن پلاست با توجه به قيمت و كيفيت مناسب برای پوشش سقف های کاذب و دیوارهای داخلی سالنهای مرغداری و دامداري استفاده روزافزونی يافته است که با توجه به تولید بیماریهای مختلف در استفاده از پشم شیشه ، اکسیدشدن سیم توری و هزینه گزاف مصرف ورق آلومینیوم در سقف ، خوردگی یونولیت و فوم، مزاحمت عوامل جونده و پرنده ، هدررفتن انرژی گرمایی ، وجود درز و شکاف وماندگاری میکروب پس از ضد عفونی ، ورق كارتن پلاست را محصولي ايده آل جهت پوشش سقف مرغداری و دامداری ساخته است. مهمترين عوامل و مزايای استفاده از كارتن پلاست در سالنهای مرغداری و دامداری به اختصار :

1.كارتن پلاست باتوجه به 2 جداره بودن مکمل پشم شیشه برای عایق گرما و سرما ميباشد.
2. كارتن پلاست نصب بسيار سریع و آسانی دارا ميباشد.
3. كارتن پلاست قابلیت شستشوی با مواد شوینده را كه باعث حفظ تمیزی محیط میشود.
4. کارتن پلاست باعث انعکاس نور در جهت روشنایی بیشتر میشود.
5. كارتن پلاست از لانه سازی پرندگان درزیر سقف و آلوده کردن محیط جلوگیری می کند.
6. كارتن پلاست ازریزش پشم شیشه ازسقف کاملا جلوگیری می کند.
7. كارتن پلاست مورد تاييد سازمان های بهداشتی و بهینه سازی مصرف سوخت ميباشد.
8. كارتن پلاست آنتي باكتري سهم مهمي در جلوگيري از بيماری دارد.
9. كارتن پلاست دارای استحكام و عمر طولانی ميباشد.
10.كارتن پلاست قابل رول شدن ميباشد كه باعث كاهش حجم و راحتی حمل و نقل ميباشد.

 

 

 

 

استند تبلیغاتی

کات استند تبلیغاتی شامل ورق و پایه از جنس کارتن پلاست می باشند رویه چاپ شده با طرح های تبلیغاتی می باشد که با

مدرنترين دستگاه های چاپ سیلک تمام اتوماتیک و مدرنترین سیستمهای چاپ دیجیتال روز دنیا در  شرکت خلق گردیده است. این نوع استندها ضمن داشتن کمترین قیمت تبلیغاتی بهترین بیان تبلیغاتی را نیز دارا می باشد.

ارائه در هر سایز و اندازه و به مناسبترین قیمت ، مشوق تولید کنندگان و شرکت های تبلیغاتی داخل و خارج کشور جهت استفاده از این محصول می باشد. اين استندها با چاپ 4 رنگ سيلك اسكرين و ديجيتال مقاوم در برابر نور و عوامل محيطی ميباشد. استند تبلیغاتی کارتن پلاست امروزه مورد توجه بسیاری از فروشگاه ها و شرکت های بزرگ قرار گرفته و بصورت وسيعی استفاده ميگردد و تاثير زيادي در عرصه تبليغات شركتها دارد و همچنین در مراسم های مختلف همایش ها ، سمينارها ، سینماهاو نمایشگاه ها مورد استفاده قرار میگیرند.

 

 

 

 

 

بسته بندی

بسته بندی با کارتن پلاست تمامی کارخانجات برای محصولات خود نیاز به بسته بندی دارند که به بازار عرضه کنند،از این رو به کارتن رو می آورند اما بهترین انتخاب برای بسته بندی ، کارتن پلاست می باشد. کارتن پلاست به علت مقاوم بودن ، ضد آب بودن و دوام بالا مورد توجه بسیاری از تولید کنندگان بوده…. کارتن پلاس

ت با توجه به نوع محصول مشتری ، جعبه آنها راطراحی میکند. کارتن پلاست در صنعت های مختلف بسته بندی مورد استفاده قرار میگیرند که عبارتند از:

 • جعبه محصول

كارتن پلاست مخصوص محصولات لوازم خانگي

 • جعبه میوه

كارتن پلاست جعبه مخصوص انواع ميوه ، كاهو و كلم و انواع سيفي جات

 • جعبه های پستی

كارتن پلاست پستي در 9 سايز مختلف جهت ارسال انواع مرسولات به خارج كشور در ادارات پست عرضه ميگردد. اين كارتنها در عين زيبايي ، سبك و مقاوم در برابر انواع ضربات ميباشند. ضد آب و رطوبت بوده و از مرسوله پستی تا مقصد محافظت ويژه ای مينمايند.

 • کیف و پک هدایا

كيف و پك هدايا از كارتن پلاست بسيار ايده آل جهت بسته بندی انواع محصولات خاص و هدايای تبليغاتی به مناسبتهای مختلف ميباشد.

 

 

 

 

ساختمانی

كارتن پلاست در ساختمان:

كارتن پلاست به عنوان بهترين و به صرفه ترين محصول جهت سقف كاذب و ديوار كاذب سوله ها و محيط های صنعتی استفاده گس

ترده ای دارد. سقفهای كاذب از جنس كارتن پلاست در صنعت مرغداری انقلابی عظيم ايجاد نموده كه باعث كاهش مصرف انرژی و بهينه سازی سوخت شده .

باتوجه مزيتهای بهداشتی و قابل شستشو بودن آن نوع نانوپلاست ( كارتن پلاست آنتي باكتريال ) آن سبب از بين بردن انواع ميكروبها در محيط مرغداری ها گرديده است. از ديگر مصارف كارتن پلاست در صنعت ساختمان استفاده از ورقهاي ضخيم آن ( 12 تا 14 ميليمتر) جهت قالب بندی بتن در انواع سازه ها ، ساختمانها و پلهای شهری و

غير شهری ميباشد. از مزايای كارتن پلاست در قالب بندی ميتوان به ارزان بودن، سبك بودن و استفاده چندباره از آن اشاره نمود.

ديوار كاذب
كارتن پلاست به عنوان بهترين و به صرفه ترين محصول جهت سقف كاذب و ديوار كاذب سوله ها و محيط های صنعتی استفاده گسترده ای دارد.

سقف سوله
سقفهای سوله از جنس كارتن پلاست باتوجه مزيتهاي بهداشتی و قابل شستشو بودن آن بسيار به صرفه و مناسب ميباشد.

قالب بندی بتن
از مصارف كارتن پلاست در صنعت ساختمان استفاده از ورقهای ضخيم آن ( 10 تا 14 ميليمتر) جهت قالب بندی بتن در انواع سازه ها ، ساختمانها و پلهای شهری و غير شهری ميباشد.
از مزايای كارتن پلاست در قالب بندی ميتوان به ارزان بودن، سبك بودن و استفاده چندباره از آن اشاره نمود.

 

 

 

 

 

شيت پلاست

شيت پلاست يا ورق كارتن پلاس زرگراف  از جنس پلی پروپلين ميباشد و بصورت اکستروژن توليد می شود.كارتن پلاست زرگراف شامل دو ورقه مسطح خارجی است ، که توسط صفحات باريک عمودی به صورت موازی به يکديگر متصل می شوند. ورق و رول های کارتن پلاست زرگراف با عرض هاي 1600 – 2000 و 2400ميلی متر در ضخامت های 2 تا 14 ميلی متر با طول دلخواه خريدار در رنگ های متنوع و زيبا توليد می گردند. اين ورقها برای اولين بار در ايران به 2 صورت فلوت صاف (H) و فلوت موجدار (S) در كارخانه كارتن پلاست زرگراف توليد مي گردند كه فلوت موجدار براي اولين بار در ايران توسط كارتن پلاست زرگراف معرفی و به بازار عرضه شده است. ورقهای كارتن پلاست زرگراف بنا به درخواست مشتريان محترم به صورتهای آنتی يووی (ضد آفتاب) ، آنتی استاتيك (ضد بار الكتريكی) ، نانوپلاست ( ضد انواع ميكروب و قارچها ) و آنتی فاير (ضد شعله و آتش ) توليد و به بازار عرضه ميشوند. ورق كارتن پلاست مانند کارتن های مقوايی دايکات می شود و عمليات چاپ به 2 روش ديجيتال و  سيلک اسکرين بر روی آن انجام می پذيرد.

از ديگر ويژگی های ورق کارتن پلاست ضريب مقاومت بالا در برابر عوامل فيزيکی و شيميايی است. نام های تجاری رايج ورق کارتن پلاست در ايران  “شيت پلاست ، رول پلاست ، ورق پلاست ،پلاست پک ، پد پلاستيكي و”نانو پلاست ” است .

ضخامت و گرماژ توليدی استاندارد  کارتن پلاست
———————————————————-

ضخامتگرماژ    ضخامتگرماژ
 2 ميل 400     6 ميل1200
 3 ميل 600     8 ميل1600
 4 ميل 800    10ميل2000
 5 ميل1000    12ميل3000

ويژگيها و قابليتهای كارتن پلاست :

 • كارتن پلاست در برابر ضربات احتمالی مقاوم است.
 • کارتن پلاست در مقابل تغيير شكل  مقاوم است .
 • كارتن پلاست محدوده وسيعی از تغييرات دما را تحمل مي كند . ( 15- تا 60 درجة سانتي‌گراد)
 •  كارتن پلاست سبك است .
 • کارتن پلاست انعطاف پذير است .
 • كارتن پلاست قابل شستشو است .
 •  كارتن پلاست كاملا بهداشتی است .
 • كارتن پلاست بدون بو است .
 • كارتن پلاست ضد رطوبت است.
 • كارتن پلاست چاپ پذير است.
 • كارتن پلاست دايكات پذير است.
 •  كارتن پلاست عايق صوتی ، حرارتی و الكتريكی است .
 • كارتن پلاست قابل بازيافت و استفاده مجدد است .
 • كارتن پلاست قابليت ضد اشتعال شدن دارد.
 •  كارتن پلاست مورد تأييد سازمان نظارت بر غذا و دارو آمريكا است .
 •  كارتن پلاست قابليت اتصال با منگنه ، چسب و جوش  را دارد .
 • كارتن پلاست قابليت ضد اشعه يووی آفتاب شدن دارد.
 •  كارتن پلاست قابليت رول شدن دارد.

 

 

 

 

استند فروشگاهی

استند فروشگاهی با توجه به نوع محصول و خواص فیزیکی آن انتخاب می شود.استند فروشگاهی مناسب محصولاتی با وزن کم و فروش نسبتا زیاداست به همین دلیل می بایست هم در دسترس باشند و هم به راحتی در مسیر دید مشتری قرار بگيرند . اين استندها برای محصولاتی مانند انواع موادغذايی مثل شکلات ، چیپس، اسنك و مواد بهداشتی مثل مسواك ، تيغ و… بسيار مورد استفاده قرار ميگيرند. استند فروشگاهی توانایی نمايش، جایگیری و عرضه محصولات را به صورت بهينه دارا ميباشد و این شرایط امکان

معرفی و عرضه محصولات مختلف را در هر محلی فراهم می آورد. اين استندها معمولا بصورت طبقاتی يا آويز بوده و در فروشگاه ها جهت عرضه محصول برند مورد نظر قرار ميگردد.با توجه به توانایی چاپ گسترده و قيمت مناسب و همچنین امکان برش و طراحی های متنوعی که می توان در روی کارتن پلاست پیاده سازی نمود ٬ بسیار مورد توجه شرکت ها و کارخانجات تولیدی جهت ارايه و تبليغ محصول در فروشگاه ميباشد.استندهای فروشگاهی  دقیقا در همان محل خرید شما قرار دارند و در لحظه خرید شما را به شدت ترغیب خواهند کرد.این استندها بیانگر مفهوم تازه ای به نام مغازه هایی در درون یک مغازه می باشند . مزیت استفاده از انواع استند فروشگاهی آن است که نسبت به رسانه های دیگر هزینه بسیار پائین تری را به خود اختصاص می دهند در مقابل تعداد مخاطبینی که با آن ارتباط برقرار می کنند و متناسب با تیراژ تولید ، سطح جغرافیایی گسترده ای را تحت پوشش قرار میدهند و در مدت زمان طولانی در معرض دید مخاطب قرار دارند.

 

 

 

 

 

 

 

استند رومیزی

استند رومیزی امروزه برای تبلیغ محصولات جدیدی  که تولید کنندگان عرضه ميكنند مورد استفاده فراوان قرار ميگيرد. استند روميزی  معمولا برای عرضه محصولات کوچک مثل لوحهای فشرده ، انواع آدامس و محصولات بهداشتی در پیشخوان و صندوق فروشگاه ها و داروخانه ها عرضه ميشود.استند های رومیزی به علت خلاقیت در طراحی و چاپهايی با کیفیت عالی توجه خریداران را به محصولات جدید جلب مینمايد و باعث فروش بالاتر محصول  میگردد. در استند رومیزی جايي برای  کاتالوگ و بروشورهای تبلیغاتی محصولات نيز تعبيه ميگرددتا اطلاعات لازم در ارتباط با محصولات جديد را در اختيار خريداران محصول بگذارد.

154بازدید

ارسال دیدگاه