طراحی وب سایت فروشگاهی مشابه دیجی کالا

Home - طراحی وب سایت فروشگاهی مشابه دیجی کالا

طراحی وب سایت فروشگاهی

طراحی وب سایت فروشگاهی

طراحی وب سایت و طراحی وب سایت فروشگاهی با توجه به امکاناتی که برای آنها در نظر میگیریم میتوانند در دسته بندی های مختلفی قرار گیرند.

به عنوان مثال وب سایت های فروشگاهی گاهی میتوانند مثل وب سایت دیجی کالا کامل و دارای امکانات پیشرفته و فراوانی باشد و گاهی نیز میتواند یک وب سایت فروشگاهی ساده و بدون امکانات نیز باشد.

در طراحی فروشگاه های بزرگ باید یک انبارداری مجزا و مجهز نیز برای آن طراحی شود .

طراحی فروشگاه هایی مثل دیجی کالا که دارای محصولات بی شماری میباشد و روز به روز نیز به محصولات و امکانات خود اضافه میکند برنامه نویسی و طراحی بسیار قوی و پیچیده ای نیاز دارد و به آنچه که هر فرد در صفحه ی آن میبیند خلاصه نمیشود . فروشگاه دیجیکالا دارای  یک قسمت مدیریتی که چندین برابر پیچیده تر از شکل ظاهری آن میباشد است و شامل یک سیستم بسیار پیچیده ی حسابداری و انبار داری و مدیریتی میباشد .

طراحی وب سایت دیجی کالا

از ابتدا به صورتی که مشاهده میکنید نبوده و صاحبان فروشگاه بزرگ اینترنتی دیجی کالا در ابتدا برای سرگرمی شروع به طراحی یک وب سایت ساده کردند و محصولاتی که در دست داشتند را به صورت تکی در آن برای فروش قرار میداند ، اما بامشاهده ی استقبال زیاد مردم از محصولات و خرید اینترنتی تصمیم به ارتقا دادن وب سایت دیجی کالا گرفتند و وب سایت امروزه ی آنها حاصل چندین بار تغییر و تحول و چندین بار ارتقا میباشد .

در نتیجه طراحی یک وب سایت همچون دیجی کالا و با همان امکانات ممکن است کمی ریسک پذیر باشد و بهتر است در ابتدا یک وب سایت فروشگاهی ساده تر طراحی شود سپس بعد از مشاهده ی نتایج فروش و رونق پیدا کردن آن میتوان از شرکت طراحی کننده درخواست کنند تا آنرا ارتقا دهند .

طراحی وب سایت دیجی کالا از ابتدا توسط یک شخص انجام گرفته شده است ، به این دلیل که وب سایتی که توسط یک شخص و یک شرکت انجام شده باشد ارتقا دادن و تغییر دادن آن نیز بسیار آسان تر صورت میگیرد .

بنابراین چه بهتر که از ابتدا وب سایت خود را به یک شخص و یا یک شرکت معتبر بسپاریم تا در صورت نیاز بتوانیم به خود آن شخص و یا شرکت رجوع کنیم و مشکلمان را برطرف کنیم ، در غیر این صورت نه تنها مجبور به پرداخت هزینه ی زیادی میشویم بلکه نیاز به یک زمان طولانی تری نیز خواهیم داشت که این موضوع خود باعث پسرفت کسب کار میشود .

وب سایت دیجی کالا به عنوان یک نمونه از وب سایت های موفق در زمینه ی طراحی وب سایت تجارت الکترونیک در ایران می باشد همچنین وب سایت دیجیکالا یکی از پربازدیدترین وب سایت های فروشگاهی نیز میباشد که قدیمی بودن آن در عمل سئو وب سایت و پربازدید شدن آن بی تاثیر نبوده است .

وب سایت دیجی کالا با CMS اختصاصی ، تحت زبان برنامه نویسی asp.net طراحی و ساخته شده است ، دیجی کالا از پشتیبانی قدرتمندی استفاده می کند .

از جمله امکانات وب سایت دیجی کالا دسته بندی محصولات ، امکان مقایسه محصولات ، ریسپانسیو بودن آن ، پشتیبانی ، جستجوی پیشرفته ، شبکه های اجتماعی ، امکتن ثبت نام و عضویت ، بنر تبلیغاتی ، امکان درج تخفیف های فصلی ، خبرنامه ، قسمت اخبار ، پربازدیدترین ها ، پرفروش ترین ها ، محصولات مشابه ، باشگاه مشتریان ، صفحه ی تماس با ما ، تعیین حالت نمایش محصولات ، توضیح و آلبوم عکس برای هر محصول و … میباشد .