طراحی وب سایت رزرو آنلاین پزشکی

امروزه بازمانی که مردم و بیماران برای مراجعه به پزشکان و رزرو نوبت زمان زیادی را برای مراجعه حضوری یا تماس تلفنی صرف می‌کردند فاصله زیادی داریم. در جامعه امروز و با پیشرفت چشمگیر خدمات آنلاین، مردم در هر حوزه‌ای انتظار خدمات آنلاین گسترده و حرفه‌ای دارند. طراحی وب سایت ارائه خدمات آنلاین پزشکی باعث شده تا پزشکان در فضای مجازی به معرفی تخصص و رزومه کاری خود و ارائه مقالات پزشکی بپردازند و همچنین با ارائه امکانات مختلف برای انجام امور خود راحت‌تر در دسترس مردم باشند.

طراحی وب سایت رزرو آنلاین پزشکی زرگراف

شرکت زرگراف در سال‌های اخیر توانسته و با تحلیل نیازهای جامعه پزشکی کشور اقدام به طراحی و پیاده‌سازی سیستم رزرو آنلاین پزشکی با محوریت ارتباط بین پزشکان و بیماران نماید. این سیستم با ارائه‌ی امکانات متنوع و کارآمد برای پزشکان، می‌تواند بستر مناسبی برای ارائه‌ی خدمات آنلاین پزشکی و ارتباط هرچه بهتر بین پزشکان و بیماران باشد. به‌طور مثال یک جراح می‌تواند در مورد روش درمان خود توضیحات کاملی ارائه دهد و با قرار دادن رزومه کاری خود، سوابق عمل‌های انجام‌شده، نمونه عمل‌های زیبایی و بیمارستان‌های محل فعالیت ارتباط بهتری با بیماران خود داشته باشد. سیستم رزرو آنلاین پزشکی زرگراف همچنین باقابلیت عضویت استفاده‌کنندگان از خدمات پزشکی، امکانات متنوعی را برای جستجو و بررسی پزشکان، مدیریت نوبت‌های رزرو شده و کاهش صرف زمان و هزینه در اختیار عموم کاربران قرار می‌دهد. شرح کامل امکانات فعلی سیستم در بخش پایینی همین صفحه (امکانات و ویژگی‌های پکیج) قابل‌مشاهده می‌باشد.

ویژگی‌ها و امکانات خاص پروژه‌های زرگراف:

  •  CMSاختصاصی
  • کد نویسی استاندارد و بهینه
  • امنیت تضمین‌شده
  • حداکثر تجربه کاربر(UX)  و کاربر پذیری (Usability)

جامعه هدف سیستم رزرو پزشکی زرگراف

وب سایت رزرو آنلاین پزشکی زرگراف قابل‌استفاده برای کسب‌وکارها و افراد مختلف مرتبط با حوزه پزشکی و درمانی می‌باشد. این سیستم در کنار آسان‌سازی کسب‌وکار می‌تواند منبع درآمد سرشاری برای صاحبان سیستم باشد. در این بخش به توضیح کارایی‌های سیستم برای کسب‌وکارها و افراد مختلف مرتبط با حوزه پزشکی می‌پردازیم. در این بخش لازم به توضیح است که این سیستم قابل اختصاصی سازی برای کسب‌وکارهای مختلف مرتبط با حوزه پزشکی و سلامت می‌باشد.مثلا:
1- پزشکان: کلیه پزشکان با تخصص‌های مختلف می‌توانند از سیستم رزرو پزشکی زرگراف به صورت‌های مختلف استفاده نمایند. در حالت اول این سیستم می‌تواند نوبت‌دهی پزشکان را مدیریت نموده و مشکل نوبت‌دهی تلفنی و کاغذی را برطرف نماید. در این حالت سیستم امکان تعریف نوبت‌های پزشک و نوبت‌گیری بیماران را به‌صورت کامل فراهم می‌نماید. امکان تعریف محل کارهای مختلف و تعریف نوبت برای هر محل کار در سیستم فراهم می‌باشد. در حالت دوم سیستم می‌تواند علاوه بر مدیریت نوبت‌دهی خود پزشک امکان ثبت‌نام و عضویت سایر پزشکان را نیز فراهم آورد که در این حالت درآمد خوبی از حق عضویت پزشکان قابل پیش‌بینی است.
2- بیمارستان‌ها و مراکز درمانی: کلیه بیمارستان‌ها و مراکز پزشکی با تهیه این سیستم و عضویت پزشکان و حتی کارکنان غیرپزشکی خود می‌توانند مدیریت کاملی بر فعالیت‌های پزشکان، بیماران و نوبت‌دهی خود داشته باشند. در این حالت کلیه فعالیت‌های ارتباطی بین بیمارستان و بیماران، فعالیت‌های داخلی پزشکان، و مباحث حسابداری و مدیریتی تا حدود زیادی قابل مدیریت و گزارش‌گیری می‌باشد.
3- علاقه‌مندان به راه‌اندازی استارت آپ در حوزه پزشکی و سلامت: افراد بسیار زیادی وجود دارند که شاید کسب‌وکار اصلی آنها ارتباطی با حوزه پزشکی و سلامت نداشته باشد، اما علاقه زیادی به کسب درآمد و راه‌اندازی استارت آپ در این حوزه دارند. شرکت زرگراف آماده استقبال از ایده‌های این عزیزان و پیاده‌سازی سیستم‌های اختصاصی رزرو آنلاین پزشکی به‌صورت حرفه‌ای می‌باشد.

فرصت را از دست ندهید

در سال‌های اخیر و به‌خصوص در کشور ما موج عظیمی از تمایل کسب‌وکارها و ارائه خدمات آنلاین ایجادشده است. پیش‌بینی اکثر کارشناسان و تحلیلگران کسب‌وکارها این است که تضمینی برای بقای کسب‌وکارهای جامانده از این قافله وجود ندارد. هم‌اکنون می‌توانید با تماس با مشاوران ما، ضمن دریافت مشاوره دیجیتال برندینگ در رشت و نظرات تخصصی در خصوص طراحی وب سایت، اپلیکیشن و راه‌اندازی استارت آپ اقدامات لازم را برای آنلاین شدن کسب‌وکار خود آغاز نمایید.

دیدگاه بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *