طراحی اپلیکیشن موبایل

Home - طراحی اپلیکیشن موبایل

کسب و کار شما درست مشتریان

اپلیکیشن اندروید و IOS جذاب همراه با تجربه کاربری(UX)مناسب
قسمتی از زندگی موبایلی مشتریانتان شوید.

امکانات برنامه نویسی زرگراف شاپ

امکانات پیشرفته

قالبهای متنوع

فناوری بومی

پشتیبانی قوی

هاست دامنه رایگان

طراحی زیبا و کاربردی

در جیب مشتریان خود باشید

مشتریان اغلب اوقات به موبایل دسترسی دارند و می توانند کسب و کارهای تجاری را از طریق موبایل خود پیگیری کنند. شما با طراحی اپلیکیشن موبایل برای تجارت خود می توانید به معرفی کسب و کار خود بپردازید و محصولات و قیمت ها و اخبار تجاری خود را در اختیار آنان بگذارید.

با مشتریان خود در تعامل باشید

اپلیکیشن موبایل یکی از بهترین استراتژی های تعامل بلندمدت با مشتریان است. بیشتر مشتریان ترجیح می‌دهند به جای مراجعه حضوری و یا تماس تلفنی، نیاز خود را در عرض چند ثانیه با اپلیکیشن موبایل رفع کنند. از طریق اپلیکیشن موبایل، ارتباط بهتری با مشتریان خود خواهید داشت. بطوریکه مشتری نظرات، انتقادات، پیشنهادات خود را به راحتی از طریق تلفن همراه به شما انتقال می‌دهد. شما با استفاده از این بازخوردها میتوانید کسب و کار خود را بهبود بخشید.

همیشه در دسترس باشید

بیش از ۴۰ میلیون کاربر موبایل در ایران و بیش از ۴ میلیارد کاربر موبایل در جهان وجود دارد و این آمار در حال افزایش است. با ساخت اپلیکیشن موبایل، همیشه همراه مشتریان خود باشید و به آن‌ها اجازه بدهید تا بدون مراجعه حضوری و در هر ساعتی از شبانه روز، به اطلاعات مربوط به کسب و کار، محصولات و خدمات شما دست یابند و در صورت نیاز، محصول یا خدمت مورد علاقه خود را سفارش بدهند.

بیشتر بفروشید

اپلیکیشن موبایل امکان خرید و فروش محصولات و خدمات را فراهم می‌کند. کافی است مشتری یک بار اپلیکیشن را بر روی موبایل خود نصب کند تا شما هر موقع که خواستید آن ها را از محصولات جدید و تخفیف های ویژه تجارت خود باخبر کنید. کسب و کار شما هر چه بیشتر به مخاطبان و مشتریانتان نزدیکتر باشد، میزان فروش و درآمد بیشتری خواهید داشت.

برند خود را محبوب کنید

طراحی اپلیکیشن موبایل به شما در ساخت یک برند تجاری معتبر کمک می‌کند. امروزه همه شرکت ها تلاش می‌کنند که آوازه اعتبار و محبوبیت خود را به گوش کاربران برسانند. برای این تبلیغات، چه وسیله ای بهتر از گوشی موبایل می‌شناسید؟ اپلیکیشن موبایل تجاری شما باید مختص کسب و کار شما باشد. همه جنبه های کسب و کاری شما باید در آن به چشم مشتری بیاید تا به محبوبیت و اعتبار برند تجاری تان کمک کند.

طراحی اپلیکیشن موبایل

با خدمات برنامه نویسی و طراحی تخصصی اپلیکیشن زرسایت ، برند خود را در دست مخاطبینتان قرار داده و میزان وفاداری آنها را به برند خود افزایش دهید.

  • عملکرد قدرتمند در پلتفرم های اندروید و iOS
  • طراحی کاربر محور و افزایش رضایتمندی مشتری
  • افزایش میزان مشارکت و وفاداری به برند
  • مدیریت آسان کسب و کار

سایت ساز و فروشگاه ساز اینترنتی