راهکار ویژه
کسب و کارهای سنتی

ما می‌خواهیم در این صفحه

فرمول موفقیت شما در فضای آنلاین را ترسیم کنیم.

کسب و کارهای سنتی

شما یک کسب و کار سنتی دارید اگر:
فروش محصولات یا خدمات شما بدون اینترنت به سهولت امکان‌پذیر است. نظیر اکثر شرکت‌ها و تولیدکنندگان!
اگر به گسترش کسب و کار خود در فضای مجازی فکر می‌کنید، یا حتی در این حوزه فعالیت کرده‌اید اکیدا توصیه می‌کنیم تا پایان این صفحه با ما همراه باشید! ضرر نخواهید کرد…

مشکل کار شرکت من در فضای آنلاین کجاست؟

به تجربه ۱۵ سال اجرا و مشاوره پروژه‌های دیجیتال، اغلب شرکت‌ها با یکی از مشکلات زیر رو به رو هستند:

01
01
استراتژی استراتژی استراتژی

بیش از ۹۹ درصد سازمان‌ها برای فعالیت در فضای آنلاین استراتژی مشخصی ندارند. به دور و بر خود نگاهی بیندازید. آیا برای تبلیغات آنلاین خود کتابچه برند و یا سند استراتژیک دارید؟ هنگام مصاحبه با اکثر مدیران می‌بینیم عموما مدیران هم ضرورت حضور در فضای آنلاین را درک کرده‌اند، اما روش مشخص و هدف شفافی ندارند. اغلب آن‌ها می‌گویند: می‌خواهم در تلگرام و اینستاگرام حضور داشته باشم. یعنی ابزار را به جای هدف نشانه رفته اند! حال آنکه تلگرام و اینستاگرام و وب سایت وسیله رسیدن به هدف شما هستند.

02
02
استخدام یک نیروی همه فن حریف

متاسفانه اکثر مدیران بر این باورند که فردی به نام مهندس آی تی یا کامپیوتر همه مشکلات سازمان در حوزه آی تی را برطرف کرده و معجزه خواهد کرد. این باور غلط به خاطر نوظهور بودن فضای کسب و کار آنلاین است. باد بدانید که صنعت آی تی و علی‌الخصوص حوزه بازاریابی و تبلیغات آنلاین، از صدها زیر شاخه تشکیل شده است. گرافیست‌ها، متخصصین تولید محتوا، برنامه‌نویسان رابط کاربری، برنامه‌نویسان سیستم، متخصصین شبکه‌های اجتماعی، کارشناسان سئو، متخصصین آنالیز و هزاران تخصص دیگر. بنابراین شما با استخدام یک نفر نمی‌توانید همه این تخصص‌ها را استخدام کنید.

03
03
کار با فریلنسرها

اغلب اوقات تصمیم‌گیران یک سازمان به دلیل قیمت ارزان‌تر ترجیح می‌دهند به جای همکاری با سازمان‌ها، با اشخاص همکاری کنند. این یک اشتباه اساسی است. چرا که کار در حوزه‌های دیجیتال نظیر طراحی سایت، یک کار مستمر و دائمی است و با خرید یک کالا که شاید فقط یک بار انجام شود، بسیار متفاوت است. قابل اتکا بودن پیمانکار برای رفع دائمی نیازها بسیار حائز اهمیت است. بارها این جمله را از زبان مدیران شنیده‌ایم که “تصمیم به تعویض وب سایت دارم چون طراح سایتم مهاجرت کرده یا سرش بسیار شلوغ است و کار ما را انجام نمی‌دهد.” بنابراین پرداخت هزینه بالاتر و کار با یک شرکت معتبر بهتر از دور ریختن پول و زحمت است.

راه حل زرگراف

برای حل مشکل شما چیست ؟

ما برای کسب و کار شما راهکار جامع زیر را پیشنهاد می‌دهیم:
این راهکار همه جانبه خیال شما را از هر جهت برای حضور در دنیای آنلاین راحت می‌کند. این راهکار نظیر لباسی است که به طور اختصاصی برای شما دوخته خواهد شد.

تحلیل کلی کسب و کار

وضعیت کنونی بازار برند شما چگونه است؟ آینده بازار چگونه است؟ مزیت رقابتی شما چیست؟ مخاطبان شما چه ویژگی‌هایی دارند؟ کدام بخش مخاطبان را می‌خواهید هدف قرار دهید؟

استراتژی برند

وقتی مشتری نام برند شما را می‌شنود چه چیزی در ذهنش مجسم می‌شود؟ می‌خواهید چه چیزی مجسم شود؟ آیا مشتری تفاوت شما با رقبا را درک کرده است؟ آیا شخصیت برند شما در همه اجزا دیده می‌شود؟‌

هویت بصری برند

برند شما چه ویژگی‌هایی دارد؟ مردانه و هیکلی است یا زنانه و ظریف؟ بازیگوش است یا جدی؟ خرگوش است یا لاک پشت؟ آیا ویژگی‌های شما در همه اجزا دیده می‌شود؟

هویت کلامی برند

داستان برند شما چیست؟ لحن برند شما چگونه است؟ پیام شما چیست؟

دیجیتال برندینگ

با توجه به ارزش افزوده شما و تقسیم بندی مشتریان، هویت برند و استارت آپ شما را تعریف می‌کنیم و فرآیند برندینگ شما را آغاز خواهیم کرد.
ما با دریافت نقشه و اجزاء استراتژی کسب و کار، شناخت بازار، منابع و قابلیت‌ها، یک هویت برند منحصر به فرد و قابل انتقال برای شما به تصویر می‌کشیم و همه اجزای آن را با دقت بررسی می‌کنیم تا اختلالی در عملکرد آن به وجود نیاید.

دیجیتال مارکتینگ

ما برای شما یک کمپین دیجیتال یکپارچه و خلاقانه طراحی می‌کنیم و مطمئن می‌شویم پیام برند شما به صورت دقیق و موثر به مخاطب هدف برند برسد. در مرحله بعدی برای افزایش ارتباط با مخاطب و تبدیل آن به مشتری وفادار تلاش می‌کنیم و فروش کسب و کار شما را افزایش می‌دهیم.

مطالب مرتبط

چقدر این مطلب برای شما مفید بود؟

امیتاز میانگین 0 / 5. تعداد آرا: 0

اولین نفری باشید که به این مطلب امتیاز می دهید!