ثبت شرکت | ثبت برند


ارزش هر کسب و کاری به کیفیت خدمات آن است 7 سال است که که با ارائه خدمات ثبت شرکت در کنار شما هستیم و همه مشتریانمان را عضو خانواده خود می‌دانیم. موسسه بین المــللی ثبت شرکت ملاصدرا به عنوان مجرب ترین شرکت ثبتـی کشور توانسته بـا جمع آوری با تجربه ترین کارشناسان در زمینه های مختلف راه کارهایی برای تمام مشاغل از ثبت شرکت تـا ثبت برند و برند شدن آن و همچنین مشـــــاوره و اجرا در زمینه های ثبتی، حقوقــــی، تبلیغاتی، بــرندینــــگ، مارکتینـــگ و ….. بـرای پیش برد هرچه بیشتـــر اهـــداف شرکت ها به عنوان حامی تولید ملی و با ارائـــه جدیـــد تــرین و علمی ترین راه کارها و بهترین خدمات در کمترین زمان، نقش بسیار مثبت و موفقی در بهبود و رشد بازار و تجارت کشور داشته باشد.

ثبت شرکت

چرا ثبت شرکت زرگراف؟ موسسه زرگراف با داشتن سالها سابقه در حوزه های ثبتی و مشاوره اخذ انواع گواهینامه و مجوزهای اداری و استانداردها و انواع ایزو، جوز امین ترین و متعهد ترین موسسات مجری ثبت شرکت در تهران و کل ایران می باشد. ما همواره متعهد به اهدفامان هستیم.مهمترین هدف ما در موسسه ثبت زرگراف تعهد و صداقت توامان است. تعهد در زمانبندی انجام خدمات و صداقت در مشاوره به مشتریان. این تعهد در قبال مشتریانی است که ما می خواهیم همکاری بلند مدت و دوستانه ای با آنها داشته باشیم.نظرات مشتریان موسسه را ادامه همین صفحه می توانید مشاهده نمایید.موسسه ما با محدودیت هایی که در کسب تجربه در این زمینه وجود داشت تشکیل شد و تا به امروز توانسته است با لطف خداوند متعال پابرجا بماند. این درخت تنومد مدیون تجربه و سوابق همکارانی است که در مجموعه ثبت زرگراف همکاری می نمایند.خدمات ثبت شرکت زرگراف ما عبارتند از: ثبت و تغییرات شرکت در تهران و تمامی شهرستان های ایران. خدمات ثبت برند و علائم تجاری نیز به همین صورت و با کمترین احتمال در موسسه انجام می پذیرد که نمونه کارهای متعدد ما را می توانید از همکاران ما دریافت نمایید.ثبت آنلاین شرکت بدون مراجعه حضوری و کمترین رفت و آمد، با مشاوره تخصصی در خدمت شما هستیم. خدمات ما در شهرهای تهران و کرج، مشهد، شیراز، تبریز و اصفهان ارائه می گردد.

ثبت شرکت

ثبت انواع شرکت در ۱۰ روز شامل ثبت شرکت مسئولیت محدود،سهامی خاص و عام، شرکت های تعاونی و تضامنی، نسبی و همچنین انجام پلمپ دفاتر برای شرکتها بعد از ثبت، در کمترین زمان با مناسبترین هزینه. ثبت زرگراف تنها موسسه ای می باشد که بخش اعظمی از مبلغ قرارداد را پس از انجام و رضایت مشتریان دریافت می نماید.

ثبت تغییرات شرکت

انجام امور مربوط به ثبت تغییرات شرکت شامل تغییر آدرس شرکت، ثبت تغییر موضوع فعالیت، تغییر اعضا هیات مدیره، نقل و انتقال سهام شرکت مسئولیت محدود و سهامی خاص، تغییر نام شرکت و افزایش یا کاهش سرمایه توسط کارشناسان متخصص با کمترین هزینه ثبت تغییرات شرکت در تهران و شهرستان ها.

ثبت برند و لوگو

مجـری ثبت برند، ثبت علامت تجاری و لوگو، ثبت تضمینی برند، رفع اخطار اظهارنامه های ثبت برند و ثبت علامت تجاری لوگو در زمان کم و با هزینه مناسب. جهت استعلام هزینه ثبت برند و لوگو هم می توایند فرم استعلام راپر نمایید. همچنین برای آگاهی از قابل ثبت بودن برندتان از لینک استعلام برند استفاده نمایید.

کارت بازرگانی

اخذ کارت بازرگانی، مشاوره گرفتن کارت بازرگانی و تمدید کارت بازرگانی، اخذ کد اقتصادی جهت اخذ کارت بازرگانی از دیگر خدمات ما می باشد. در صورتی که در فرآیند اخذ کارت بازرگانی یا اخذ کد اقتصادی و نحوه آدرس دهی مشکل دارید با کارشناسان ثبت زرگراف تماس بگیرید.

اعزام کارشناسان و مشاوران متخصص به شرکت شما

ثبت شرکت یا برند و سختر از آن ثبت تغییرات شرکت، کاری پیچیده است، ما می توانیم با توجه به بودجه و اهداف شما، نزدیک ترین مسیر را برای نیاز شما، پیشنهاد دهیم.

با مــا تماس بگیرید…

سایر خدمات ثبت شرکت و برند

ثبت انواع شرکت و برند چه مراحل و نیازهایی دارند؟

ثبت شرکت با مسئولیت محدود

ثبت شرکت با مسئولیت محدود شرکتی است که بین دو یا چند نفر برای انجام امور کسب و کار تشکیل می شود. در شرکت با مسئولیت محدود شرکا بدون افتتاح حساب، داشتن سهام یا درصد از شرکت فقط تا میزان سرمایه خود در شرکت مسئول دیون شرکت است.

شرکت با مسئولیت محدود از پرکاربرید ترین شرکت های ثبت شده در اداره ثبت شرکت ها می باشد. ساده ترین و پر کاربرد ترین نوع شرکت، ثبت شرکت با مسئولیت محدود می باشد که اکثر شرکت هایی که ثبت می گردنند از این نوع شرکت می باشند. جهت انجام امور بازرگانی و کاری در سیکل کوچک تا متوسط از ثبت شرکت با مسئولیت محدود استفاده می گردد.

نکات ثبت آن

سرمایه برای ثبت مسئولیت محدود باید ” حداقل صد هزار تومان ” باشد اما برخلاف ثبت شرکت سهامی خاص نیاز به واریز این مبلغ در حساب شرکت نیاز نمی باشد و صرفا در اساسنامه شرکت ذکر خواهد شد. در شرکت با مسئولیت محدود عنوان سهم الشرکته و سهام دار وجود ندارد و صرفا مدیرعامل و اعضای هیات مدیره در آن تعریف خواهد شد.

مدارک مورد نیاز برای ثبت

 1. ارائه مدارک شناسایی اعضای شرکت
 2. ارائه گواهی عدم سوپیشینه اعضای هیئت مدیر
 3. دو نسخه از شرکت نامه
 4. دو نسخه از اساسنامه شرکت
 5. اصل مجوز فعالیت چنانچه ثبت موضوع به مجوز نیاز دار
 6. اصل وکالتنامه چنانچه ثبت شرکت توسط وکیل دادگستری انجام شود
 7. دو نسخه صورت جلسه هیئت مدیره
 8. دو نسخه صورت جلسه مجمع عمومی موسسین

ثبت شرکت سهامی خاص

شرکت سهامی خاص به شرکتی گفته می شود که سرمایه اولیه آن توسط اعضا تامین گردد. هر یک اعضا به یک مقدار سهام دار خواهند بود و سهم الرشکته خواهند داشت. برخلاف شرکت سهامی عام، سهام شرکت سهامی خاص فقط در اختیار اعضای خاص که همان هیات مدیره هست، خواهد بود و عموم حق سهامداری نخواهند داشت.

در واقع منظور از شرکت­های سهامی خاص، شرکت­های تجاری است که سرمایه آنها به سهام تقسیم می­شود و تمام سرمایه شرکت توسط موسسین آن تامین می­شود. مسئولیت سهامداران در قبال شرکت مستقیماً وابسته به مبلغ اسمی سهام آنهاست. لازم به ذکر است که مبلغ اسمی سهام­ها با هم برابر است.

در هنگام ثبت شرکت سهامی خاص می بایست پس از تعیین سرمایه شرکت، میزان ۳۵ درصد از آن را در حساب شرکت نزد یکی از بانک ها واریز نمایند. اعتبار شرکت سهامی خاص جهت گرفتن پروژه و وام و .. از شرکت مسئولیت محدود بیشتر است.

 

نکات ثبت شرکت سهامی خاص

جهت ثبت شرکت سهامی خاص، حضور حداقل ۲ عضو به عنوان هیئت مدیره، حداقل ۱ عضو به عنوان سهامدار و حداقل ۲ عضو به عنوان بازرس (یکی اصلی و دیگری ذخیره) الزامی است که همگی باید به سن قانونی رسیده باشند. لازم به ذکر است که بازرسین نباید رابطه خانوادگی با هیئت مدیره داشته باشند و هیئت مدیره نیز باید گواهی عدم سوپیشینه کیفری داشته باشند.

 1. اعضای هیئت مدیره باید حداقل یک سهم داشته باشند.( غیر از موارد عضو خارج از شرکا )
 2. حداقل سرمایه مجاز شرکت سهامی خاص صد هزار تومان است که پرداخت نقدی ۳۵ درصد آن در زمان ثبت شرکت الزامی است که باید توسط موسسین شرکت تامین شود.
 3. مسئولیت هر یک از سهامداران در قبال دیون و تعهدات شرکت به مبلغ اسمی سهام وی بستگی دارد.
 4. انتشار اوراق قرضه در شرکت­های سهامی خاص ممکن نیست.
 5. سهام شرکت سهام خاص را نمی­توان در بازار بورس معامله کرد.
 6. نقل و انتقال سهام شرکت سهامی خاص منوط به اعلام موافقت مجامع عمومی سهامداران شرکت است.
 7. صدور سهام قبل از ثبت شرکت غیرقانونی است و جرم شناخته می­شود.

ثبت شرکت سهامی عام و تضامنی

شرکت سهامی عام معتبرتر از شرکت سهامی خاص می باشد. سهام شرکت های عام همانطور که از نام آن پیداست عمومی بوده و همه می توانند سهام دار باشند. جهت انجام پروژه های بزرگ که سرمایه فردی معمولا کافی نمی باشد از شرکت سهامی عام استفاده می گردد. در ادامه در مورد نحوه ثبت شرکت سهامی عام و مدارک و شرایط لازم آن بیشتر توضیح خواهیم داد.

 

ثبت شرکت تضامنی

شرکت تضامنی، شرکتی شخصی است که جهت انجام فعالیت­های تجاری بین حداقل دو نفر با پذیرش مسئولیت تضامنی برپا می­شود. بنابراین چنانچه سرمایه شرکت برای پرداخت بدهی­های شرکت کافی نباشد؛ هریک از شرکا در برابر پرداخت بدهی­ها مسئول خواهند بود. شخصیت شرکا در شرکت تضامنی، اهمیت بسزایی دارد. شرکت­های تضامنی که در رده شرکت­های تجاری قرار می­گیرند؛ پیشینه طولانی دارند. تاسیس این نوع شرکت­ها به شکل امروزی به قرون وسطی برمی­گردد.

 

برای چه گروهی مناسبتر است؟

از آنجایی که پذیرش شراکت در یک شرکت تضامنی به معنای پذیرش مسئولیت نامحدود در قبال بدهی­های شرکت است؛ چنین شراکتی می­تواند یک ریسک باشد. بنابراین شرکت تضامنی برای افرادی که به هم اعتماد کامل دارند مانند پدر و فرزند یا دو دوست معتمد که سرمایه چندانی هم برای تاسیس شرکت ندارند؛ مناسبتر است. علاوه بر این، اشخاصی که به دنبال کسب اعتماد مشتری هستند مانند صرافی­ها نیز می­توانند از ثبت شرکت تضامنی بهره ببرند.

نام شرکت تضامنی

نام شرکت تضامنی بیانگر مسئولیت شرکاست. هنگام انتخاب نام شرکت تضامنی توجه کنید که قید عبارت شرکت تضامنی و اسم حداقل یکی از شرکا الزامی است. اگر اسم تمام شرکا در نام شرکت آورده نشود باید بعد از اسم شرکایی که اسمشان قید شده از عبارت­هایی مانند “و شرکا” یا ” و برداران” استفاده کرد. اعتبار شرکت در گرو اعتبار شرکاست.

پس همانطور که گفته شد شرکت تضامنی، شرکتی است که جهت انجام امور تجاری بین دو یا چند نفر به نحوی تشکیل می شود که ضمانت پرداخت دیون شرکت با مسئولیت تمام اعضا باشد. به این صورت که اگر دارایی شرکت برای پرداخت بدهی های شرکت کافی نباشد هر یک از اعضا به میزان سهم خود می بایست در پرداخت این دین ها اقدام نمایند. لازم به ذکر است که ذکر نام حداقل یکی از اعضا در نام شرکت الزامی می باشد.

موسسه ثبت شرکت زرگراف پاسخگوی فوری شما

پاسخ سوالات پر تکرار، مفید و مختصر

شناسه ملی، یک کد ۱۱ رقمی و منحصربفرد است. شناسه ملی هیچ دو شرکتی شبیه نیست اما شماره ثبت شرکت­هایی که در شهرهای متفاوت به ثبت رسیده­ اند؛ ممکن است شبیه باشند.

از زمان ثبت شرکت تا پایان سال شما فرصت دارید که نسبت به دریافت دفاتر پلمپ اقدام کنید. همچنین باید جهت تشکیل پرونده مالیاتی و اخذ کد اقتصادی مبادرت نمایید. همچنین به هنگام  ثبت شرکت تا ۲ ماه بعد باید به میزان نیم در هزار سرمایه شرکت به عنوان مالیات از طریق وب سایت اداره مالیات پرداخت کرد؛ در غیر اینصورت ملزم به پرداخت جریمه­ای دو برابر مبلغ مذکور می­شوید.

اعمال هرگونه تغییر اعم از تغییر نام، موضوع، آدرس، سرمایه، اعضای هیئت مدیره، صاحبان حق امضا و… مجاز است.

اعمال تغییرات در هر زمانی ممکن است.

حداقل هزینه اعمال تغییرات، در موسسه میزان برای هر صورتجلسه ۴۵۰ هزار تومان می باشد.

خیر فقط تبدیل شرکت­های سهامی خاص و عام به یکدیگر امکانپذیر است.

بله، مدت رزرو نام محدود است. پس از آن به شرطی قابل ثبت است که توسط شرکت دیگری تقاضا نشده باشد.

نقل و انتقال سهام های بانام مستلزم پرداخت مالیاتی برابر با چهار درصد ارزش ریالی سهام­ها و اخذ گواهی نقل و انتقال است.

محاسبه مالیات شرکت­ها، روند ثابتی ندارد و به فاکتورهای متعددی وابسته است. اما معمولاً چنانچه شرکت دفاتر قانونی خود را تکمیل و ارائه دهد؛ مالیاتی که باید پرداخت کند پس از کسر هزینه درآمد زایی، برابر با ۲۵ درصد از مبلغ باقیمانده است.

تمام اشخاص حقیقی و حقوقی ایرانی و خارجی قادر به ثبت شرکت در ایران هستند. ثبت کامل شرکت توسط افراد خارجی یا ثبت شرکت به وسیله چند شخصیت حقوقی مستقل نیز ممکن است.

شرکت­های با مسئولیت محدود با حداقل ۲ عضو، سهامی خاص با ۳ عضو، سهامی عام با ۵ عضو و تعاونی با ۷ عضو قابل ثبت هستند.

معمولا تایید نام شرکت طی ۲۴ الی ۷۲ ساعت روزهای غیر تعطیل به طول می انجامد.

هزینه ثبت شرکت مسئولیت محدود بدون پرداخت هزینه روزنامه رسمی حدودا ۷۰۰ هزار تومان و هزینه ثبت شرکت سهامی خاص ۸۰۰ هزار تومان در موسسه میزان می باشد و زمان ثبت یک شرکت ۱۰ الی ۱۵ روز می باشد.

مدارک شناسایی و گواهی عدم سوء پیشینه اعضای شرکت

نام، نوع، موضوع فعالیت، میزان سرمایه و سهامدارن شرکت و میزان سهم هریک از سهامداران

اعضا و پست هیئت مدیره

افراد دارای حق امضا

در نهایت شرکتنامه، تقاضانامه، آگهی تاسیس، پلمپ دفاتر، روزنامه رسمی و مهر به متقاضی ثبت شرکت با مسئولیت محدود تحویل داده می­شوند. متقاضی ثبت شرکت سهامی خاص نیز بعد از ثبت، اظهارنامه، اساسنامه، آگهی تاسیس، روزنامه رسمی، پلمپ دفاتر و مهر شرکت را دریافت می­کند.

حداقل اعضای شرکت مسئولیت محدود ۲ نفر اما حداقل تعداد اعضای شرکت سهامی خاص ۳ نفر است. در شرکت مسئولیت محدود ارائه گواهی جهت تودیع سرمایه کفایت می­کند اما پرداخت نقدی حداقل ۳۵ درصد از سرمایه سهامی خاص الزامی است. مسئولیت اعضا در شرکت سهامی خاص به میزان سهام آن­ها و در شرکت مسئولیت محدود به میزان سرمایه آن­ها وابسته است. تعیین بازرس در شرکت سهامی خاص اجباری اما در شرکت مسئولیت محدود اختیاری است.

تمام یا حداقل ۳۵ درصد از سرمایه اولیه شرکت سهامی را می­توان در هر بانک دلخواهی بلوکه کرد.

پس از تایید مدارک و صدور پیش آگهی، متقاضی باید اطلاعات مورد نیاز و کد پیگیری پیش آگهی را در سامانه روزنامه رسمی کشور ثبت و سپس اقدام به پرداخت هزینه صدور آگهی کند.

راهنمـــای تصویری ثبت در سامانه اداره ثبت اسناد و املاک کشور

موسسه ثبت شرکت زرگراف مجموعه ای متشکل از متخصصین امور اداری مربوط به شرکت ها بخصوص ثبت شرکت و ثبت برند ، اخذ انواع گواهینامه صلاحیت و مجوزاتی همچون کد اقتصادی و ارزش افزوده در خدمت شما می باشد. در ویدئوی زیر شما با نحوه ثبت شرکت اینترنتی یا همان ثبت اینترنتی شرکت در سامانه آشنا می شوید. این راهنما به شما کمک خواهد کرد با نحوه ثبت شرکت در سامانه اداره ثبت اسناد و املاک کشور بهتر آشنا شوید. در صورت داشتن هرگونه سوال با شماره موسسه تماس حاصل فرمایید.