بازاریابی اینترنتی و تبلیغات

Home - بازاریابی اینترنتی و تبلیغات

im1

 تاثیرگذارتر باشید

اگر شما اصول طراحی را در تبلیغات خود به درستی رعایت کرده باشید، کل کاربران اینترنت می توانند مخاطب تبلیغات شما باشند. درصورتیکه اگر از روش سنتی استفاده می کردید تنها در محدوده جغرافیای خاصی می توانستید تبلیغات کنید. شما در روش سنتی به هیچ وجه نمی توانید میزان اثربخشی تبلیغات خود را محاسبه کنید. اما در دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی اینترنتی می توانید میزان افرادی که بر تبلیغات، کلیک کرده اند را به راحتی محاسبه کنید و با ارزیابی آن، به بهبود تبلیغات خود کمک کنید و به دنبال آن میزان فروش و سود خود را افزایش دهید.

 بیشتر و راحت‌تر بفروشید

وقتی بازدیدکننده تبلیغات شما را مشاهده می کند، می تواند تنها با چند کلیک و با مراجعه به وب سایت شما، اطلاعات مورد نیاز خود را به دست آورد و در نهایت در صورت تمایل محصول شما را خریداری کند. اما در روش سنتی مشتری در صورت تمایل باید به صورت فیزیکی در شعب فروش شما حضور یابد تا بتواند محصول دلخواه خود را خریداری کند.

 هزینه های بازاریابی خود را کاهش دهید

بازاریابی اینترنتی، هزینه های مربوط به کاغذ، پرینت و فرد تبلیغ کننده را از بین می برد. شما با استفاده از دیجیتال مارکتینگ می توانید با صرفه جویی در مصرف منابع مالی، در بخش های دیگر کسب و کار خود سرمایه گذاری کنید. همچنین شبکه های اجتماعی، بستری رایگان و پرنفوذ برای تبلیغات و بازاریابی اینترنتی به شمار می روند.

 تبلیغات را شخصی‌سازی کنید

تبلیغات شما می تواند متناسب با سلایق مخاطبانتان به صورت متفاوتی تهیه شود. شخصی سازی تبلیغات بر میزان اثربخشی آن می افزاید. شما می توانید با استفاده از اطلاعاتی که از حساب کاربری مشتریان خود دارید و یا با در نظر گرفتن بازخوردهایی که قبلا از آن ها گرفته اید، تبلیغات را به صورتی به نمایش بگذارید که مورد علاقه هر کاربر باشد. شخصی سازی به مشتری این حس را القا می کند که شما هوای مشتریان خود را دارید.

 تبلیغات را به آسانی مدیریت کنید

اعمال تغییرات در روند تبلیغات اینترنتی با توجه به ماهیت دیجیتالی بودن آن به آسانی صورت می گیرد. برای مثال ممکن است پس از ارزیابی متوجه شوید که رنگ بکاربرده شده از محصول در تبلیغات، طرفدار زیادی ندارد، به راحتی می توانید تغییرات لازم را اعمال کنید و بازخورد بهتری بگیرید.

im2

پشتیبانی قوی

همیشه در کنارتان هستیم تا پاسخگوی سوالاتتان باشیم و تغییرات مورد نیاز جدید را اعمال کنیم.

سرعت و امنیت بالا

تمامی استانداردهای لازم برای سرعت و امنیت در ساخت اپلیکیشن موبایل شما در نظر گرفته می‌شود.

امکانات پیشرفته

تمام آنچه که یک سایت خوب، از لحاظ کاربری و مدیریتی نیاز دارد در وب‌سایت شما تعبیه می‌شود.

طراحی زیبا و کاربردی

طراحان ما آماده هستند تا یک اپلیکیشن زیبا، کاربردی و جذاب را برای کسب و کار شما طراحی کنند.