آژانس دیجیتال مارکتینگ زرگراف یک آژانس تمام دیجیتال می‌باشد که با بیش از 7 سال سابقه، به مشتریان خود در طیف وسیعی از صنایع در حال خدمات رسانی می‌باشد. طراحی سایت، تبلیغات در گوگل، سئو ، مدیریت شبکه های اجتماعی و تولید محتوا بخشی از سرویس‌های این مجموعه را در بر می‌گیرد. با زرگراف قابلیت فروش خود را افزایش دهید!

دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ چیست ؟

به زبان ساده دیجیتال مارکتینگ به مجموعه فعالیت‌ها و ابزارهایی گفته می‌شود؛ که با هدف بازاریابی محصولات و خدمات در بستر وب، مورد استفاده قرار می‌گیرد. دیجیتال مارکتینگ را می‌توان زیرمجموعه مارکتینگ یا بازاریابی دانست؛ که طی سال‌های اخیر، با گسترش فضای آنلاین و کاربرد و ضریب نفوذ آن، به تدریج به دانشی مستقل و تخصصی تبدیل شده است. از مهم‌ترین شاخه‌ها و ابزارهای دیجیتال مارکتینگ می‌توان به تبلیغات در گوگل، سئو، طراحی وب‌سایت، تولید و بازاریابی محتوا، بازاریابی درون‌گرا، بازاریابی در شبکه‌های اجتماعی، ایمیل مارکتینگ و ویدئو مارکتینگ اشاره کرد. آژانس دیجیتال مارکتینگ نوین مارکتینگ، با در اختیار داشتن مجموعه این سرویس‌ها و تخصص لازم برای استفاده از آنها، به ارائه خدمات در این حوزه می‌پردازد.

 

آژانس دیجیتال مارکتینگ در گیلان

زرگراف در شهر رشت و در استان گیلان واقع شده است ، اما خدماتی که ارائه میدهیم محدود به منطقه و جغرافیای خاصی نیست !

تیم خبره و متخصص زرگراف آماده اند تا تمامی خدمات مربوط به بازاریابی محصولات و بازاریابی دیجیتال را برای شما عزیزان انجام دهند .

 

134بازدید

ارسال دیدگاه