چرا زرگراف ؟

آژانس تبلیغاتی زرگراف ، از قدم‌های اول یعنی مشاوره تبلیغاتی و انتخاب نام برند، طراحی هویت بصری، طراحی برند بوک، طراحی لوگو و ست اداری تا طراحی وب سایت و اپلیکیشن، مدیریت شبکه‌های اجتماعی، کمپین‌های تبلیغاتی آنلاین و آفلاین همراه شماست.

زرگراف

مشاوره صحیح

تمرکز بر دغدغه ها و نیازهای مشتری و بیان آنچه باید بداند

همه جانبه بودن

خدمات گسترده، متناسب با همه‌ی جوانب کاری

همگام بودن

تا رسیدن به نتیجه مطلوب همراه شما خواهیم ماند

جایگاه‌سازی

شما لایق این هستید که در مرتبه خود بایستید

به‌روز رسانی

با دنیای مدرن به پیش بروید

 

آژانس تبلیغاتی فول سرویس در گیلان

آژانس تبلیغاتی فول سرویس به موسسه و گروهی میگویند که قادر به انجام کلیه خدمات میباشد . برخورداری از نیروی های متخصص و مجرب با قابلیت تدوین و ارائه کلیه خدمات تبلیغاتی، بازاریابی و ارتباطی از جمله طراحی کمپین، تحقیقات بازاریابی، بازاریابی دیجیتال، اجرای تبلیغات رسانه‌ محیطی، پشتیبانی، خدمات ارزش افزوده، روابط عمومی و رویدادها و تجارب مشتریان.
طراحی خلاقانه ترین کمپین ها با کمک تیم خلاقیت خوش فکر در راستای پدید آوردن حداکثر اثربخشی در نظر مخاطبان.
قابلیت برنامه ریزی برای اجرا و پخش کلیه خدمات تبلیغاتی به بهترین شکل ممکن در تمامی رسانه های تبلیغاتی موجود در سرتاسر کشور توسط تیم کاملاً حرفه‌‌ای در زمینه بازاریابی و تبلیغات.

 

نمونه کار

نمونه کار برای هر کسب و کاری، حکم ویترین آن مجموعه را دارد. نمونه کارهای تبلیغاتی زرگراف نیز از این قاعده مستثنی نیست. هدف ما، نمایش توانمندی شما در قالبی خلاقانه است که هم خودتان بپسندید و هم مخاطبان و مشتریانتان را جذب کنید! کروشه، به وجوه تمایز مشتریانش می‌اندیشد.

برای مشاهده نمونه کار های انجام شده توسط تیم حرفه ای زرگراف به صفحه اصلی وبسایت زرگراف مراجعه کنید .

149بازدید

ارسال دیدگاه